Fotbal

Slovní přestřelka hvězdných Francouzů! Tohle o sobě nyní řekli

Slovní přestřelka hvězdných Francouzů! Tohle o sobě nyní řekli

Dvojice zkušených francouzských útočníků Olivier Giroud a Karim Benzema mají od začátku napjaté vztahy, což je dáno i jejich celokariérním bojem o pozici forvarda číslo 1 v reprezentaci. Jejich spory nyní navíc ožily i v době, kdy se fotbal nehraje.

Všechno odšpuntoval útočník Realu Madrid Karim Benzema, který tráví přehršel volného času na sociálních sítích, zejména pak na Instagramu.

Při živém vysílání na této platformě si pak pustil pusu na špacír a při otázce na svého známého souputníka Girouda odpověděl.

„Nesrovnávejte formuli 1 s motokárami, a to jsem ještě slušný. Každopádně já jsem ta formule!“ odpověděl sebevědomě Benzema, kterému se nelíbí, jakým způsobem se Giroud na hrotu francouzské reprezentace prezentuje.

Naopak 32letý útočník alžírského původu sice předvádí na klubové úrovní velice dobré výkony, dveře do „nároďáku“ má však asi definitivně zavřené.

Související obsah

Naposledy si v dresu Francie zahrál před pěti lety, pak však vyšla na povrch zpráva, že byl Benzema zapleten do údajného vydírání jeho reprezentačního parťáka Mathieu Valbueny a přišel vyhazov, který přetrval i přes mistrovství světa před dvěma lety, kde ho na pozici hlavního útočníka vystřídal právě Giroud.

A ačkoliv se totálně podřídil taktice na úkor střílení gólů, dotáhl reprezentaci Francie k titulu. Ostatně odpověď forvarda Chelsea na sebe nenechala dlouho čekat.

Související obsah

„Někdo říká, že nemůžeš srovnávat formuli 1 s motokárou. Všechno, co můžu říct je to, že jsem mistr světa, to není špatné na motokárového jezdce,“ odpověděl na dálku Giroud na Benzemovo rýpnutí.
 

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události