Tenis

Horká linka! Tenisová bohyně zveřejnila své číslo a chce si povídat

Horká linka! Tenisová bohyně zveřejnila své číslo a chce si povídat
Zdroj: Profimedia

Tenisová bohyně Maria Šarapovová je po konci kariéry stále oblíbenou personou. Na sociálních sítích si drží vysokou popularitu a nyní dokonce dala ven telefonní číslo, které touží mít v adresáři nejeden muž.

Populární ruská tenistka se evidentně v průběhu karantény potýká s největším nepřítelem. S nudou. Chvíle za zdmi svého domu v Americe si chce trochu zpříjemnit lidským kontaktem.

Nedávno uspořádala bývalá světová jednička videokonferenci s více jak stovkou svých fanoušků. S nimi chce zůstat i nadále, a tak na svém twitterovém účtu zveřejnila kontakt na svůj osobní telefon a vyzvala své "followers", aby jí zahrnuli zprávami.

Související obsah

"Napište mi, jak se Vám vede, zeptejte se na otázky či mě zkrátka jen pozdravte," napsala ve svém příspěvku. Hned pod ním se rozjelo vlákno s reakcemi. Někteří stále čekají na odpověď, jiným přišla zdánlivě podivná zpráva.

Ta odkazuje na speciální stránku, kde mohou s dvaatřicetiletou tenistkou, která v únoru pověsila raketu na hřebík, chatovat lidé ze zahraničí "bezplatně". 

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Tenis

Důležité Události