Fotbal

Jak přežít nudu doma? Vyučovat by mohl francouzský obránce Sagna

Jak přežít nudu doma? Vyučovat by mohl francouzský obránce Sagna
Zdroj: Profimedia

Fotbalista Bacary Sagna ukázal, že kreativitě se v domácí karanténě meze nekladou. Bývalý obránce Arsenalu a Manchesteru City se tak vrátil do dětských let a doma si vytvořil kuličkovou dráhu.

Pandemie koronaviru zavřela většinu lidí do nucené domácí izolace a ne každý snáší život bez sociálního kontaktu s oblibou. Návod, jak přežít nudu doma by mohl vyučovat francouzský fotbalista Bacary Sagna.
 

Ten přišel s neotřelým řešením a doma si vytvořil kuličkovou dráhu, která vede až ke vstřelení branky. Sám 37letý hráč pak přišel s milým vzkazem na svém soukromém Instagramu.
 

„Všichni bychom měli mít cíl a tenhle je ten můj. Ano, trochu kreativní, ale představuje to trpělivost, výzvy, které nás očekávají. Začněte tedy od dnešního dne, buďte pozitivní, respektujte se navzájem, a mějte se rádi To je ten můj cíl,“ vyjádřil se fotbalista, který strávil 10 let v anglické Premier League.

Zdali však bude hrát i tuto sezonu zatím není jasné. V zimě totiž skončil v dresu Montrealu Impact a od té doby hledá další angažmá.
 

Související obsah

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Fotbal

Důležité Události