NHL

Strach o hokejistu z NHL: Cave byl uveden do umělého spánku!

Strach o hokejistu z NHL: Cave byl uveden do umělého spánku!
Zdroj: Profimedia

Hokejový útočník Colby Cave, který v NHL hrál v posledních dvou sezonách za Boston a Edmonton byl v nemocnici v Torontu uveden na jednotce intenzivní péče do umělého spánku. Hospitalizován byl kvůli krvácení do mozku.

O zdravotním stavu svého muže informovala Emily Caveová na sociálních sítích. „Poslední noc a dnešek jsou nejhorší dny mého života. Colby je právě po operaci a bojuje o život. Potřebujeme zázrak. Prosím, modlete se za mého muže a nejlepšího přítele,“ napsala na svůj instagram.


Edmonton Oilers pak přidali podrobnosti ohledně náhlých zdravotních problémů svého člena. „Colby Cave je nyní v umělém spánku a ve stabilním stavu v nemocnici Sunnybrook v Torontu, kde lékaři odstranili koloidní cystu, která způsobovala tlak na jeho mozek,“ stojí v prohlášení klubu NHL. Krvácení do mozku proběhlo u hokejisty v průběhu noci na úterý.Colby Cave odehrál za Oilers v letošní sezoně 11 zápasů a dal 1 gól. Převážně působil na farmářském týmu Bakersfield Condors v AHL. Edmonton ho loni získal do svých řad z Bostonu.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu NHL

Důležité Události