AC Milán

Nové angažmá? Ibrahimovič trénuje v Hammarby, které spoluvlastní!

Nové angažmá? Ibrahimovič trénuje v Hammarby, které spoluvlastní!
Zdroj: Twitter

Šušká se, že hvězdný Zlatan Ibrahimovič se po návratu do milánského AC necítí úplně spokojen a po očku pokukuje po novém angažmá. Švédský útočník byl zvěčněn v tréninkovém procesu v sestavě Hammarby, které zároveň spoluvlastní.

Fanouškům Malmö se znovu začala vařit krev v žilách. Jejich donedávna miláček a zřejmě nejslavnější odchovanec je pořádně naštval tím, že koupil zhruba čtvrtinu podílu v konkurenčním klubu Hammarby.

Renomé si částečně vyžehlil tím, že do klubu zatím nepřestoupil. I tak ale jeho socha v rodném městě skončila po náletu rozhněvaných fandů v plamenech. Slovíčko "zatím" z předchozí věty se ale možná brzy změní.

Související obsah

Sám osmatřicetiletý šutér se zmínil, že po návratu do AC Milán se necítí úplně ideálně. V přerušeném ročníku se vrátil do Švédska, kde se nyní zapojil i do tréninkového procesu.

V severském království se nadále mohou fotbalisté udržovat v kondici. Zakázané jsou akce nad 50 osob. V zemi se dokonce hrají i přátelská střetnutí "za zavřenými dveřmi". Ibra navlékl klubovou teplákovku a vyrazil rozorávat pažit společně s hráči "částečně jeho klubu".

O přestupu do mužstva, které hraje v nejmodernější fotbalové hale ve Švédsku, se už několikrát spekulovalo. Hlasy po odchodu z Itálie sílí, a tak se možná dočkáme v brzké době senzačního přestupu.

Související obsah

I když u Ibrahimoviče platí, že kam přišel, tam byl za legendu a fanoušci jej zbožňovali, v případě zápasu s Malmö by se ale v rámci osobního zdraví švédského boha mělo hrát raději bez diváků.

Související obsah

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události