Fotbal

Hazard bojuje s nadváhou i během domácí karantény. Vyhýbá se spíži

Hazard bojuje s nadváhou i během domácí karantény. Vyhýbá se spíži
Eden Hazard | Zdroj: profimedia.cz

Měl zacelit díru v madridském týmu po odchodu Cristiana Ronalda, nicméně zatím je Eden Hazard spíše stínem toho nebezpečného hráče, který proháněl soupeře ještě v dresu Chelsea. Fotbalista Realu však už před časem otevřeně promluvil, že za jeho nepřesvědčivými výkony stojí také nadváha, se kterou bojuje i v době karantény.

„Je to pro mě komplikované. Snažím se moc nejíst a vyhýbat se domácí spíži,“ vyjádřil se 29letý fotbalista pro belgickou televizi RTBF. Jeho slabinou je pak podle jeho slov bílé pečivo, kterého je schopen sníst nespočet. „Není to jednoduché," dodal.
 

Belgický fotbalista navíc musí stejně jako ostatní dodržovat karanténní opatření a cvičit tak musí převážně doma. „Trénuji s kondičním trenérem online, nemůže za mnou přijít, protože byl nemocný a musí tak zůstat doma,“ dodává belgický záložník, který kromě udržování fyzické kondice také rehabilituje, jelikož během působení v dresu Realu už několikrát laboroval se svým pravým kotníkem, který si naposledy pochroumal v ligovém zápase na konci února.

 

  

„Kouč nám posílá videa, které se snažím plnit, plus stále pracuji na zesílení mého kotníku a dělám vše, co je možné dělat doma,“ tvrdí Hazard.

 

Související obsah 

Fotbalový záložník přišel do Realu Madrid v létě loňského roku a „Bílý balet“ za něj neváhal vysázet přes 2,5 miliardy korun. Když se však po dovolené Eden Hazard připojil k týmu, nikomu jaksi neuniklo, že fotbalista trošičku nakynul, což se projevilo i na předváděných výkonech a nadváhu následně přiznal i sám fotbalista.

„Přibral jsem pět kilo. Nebudu to skrývat. Když jsem na dovolené, jsem prostě na dovolené. Nicméně jsem člověk, který velice rychle zhubne, když je pečlivý,“ rozhovořil se před časem pro francouzský deník L’Equipe belgický fotbalista.
 

Související obsah

Hazard následně pracoval na shazování přebytečných kil, což mu kolikrát stěžovalo zmíněné zranění. Nyní se navíc musí vypořádat s další nepříjemností, kdy místo společných tréninků musí dřít doma sám.


Doufejme však, že až se fotbal opět rozjede, ukáže nám belgický šikula zase svoje magické kousky s míčem v plné formě.
 

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události