UFC

Pudilová si postavila vlastní posilovnu. Při tréninku zvedá 130 kilo

MMA zápasníci se během karantény udržují, jak jen mohou. Historicky první Češka v UFC Lucie Pudilová se rozhodla, že když nemůže do posilovny, posilovna přijde k ní. Sama si vybudovala provizorní útočiště, kde může v klidu trénovat. A rozhodně nezvedá lehké váhy.

Po svém tráví domácí karanténu první Češka v UFC Lucie Pudilová (8-6). Tréninkové rukavice na chvíli vyměnila za nářadí a sama si vybudovala domácí posilovnu, kde denně tvrdě dře. Zápasnice z Příbrami se pochlubila, jak v novém útočišti, pod dohledem svého trenéra Ladislava Erdélyiho, zvedá přes metrák na mrtvý tah.
 

„Starý přístavek skvěle posloužil. Stačilo několik dní a nocí a je z něj docela pěkný mini gym. Navázala jsem na silovou přípravu a nyní si dávám na mrtvý tah 130 kg na opakování. Dříve jsem to dávala s 160 kg,“ napsala pětadvacetiletá zápasnice ke sdílenému videu.

Síla je jedním z klíčových aspektů bojových sportů. V době, kdy fighteři nemohou procvičovat zápasnické dovednosti v cvičných sparingách, se zaměřují právě na zlepšení fyzické kondice. Například Machmud Muradov posilovnu nahradil venkovním zvedáním těžkých kmenů.

Související obsahBohužel pro české fanoušky, Pudilová v nejprestižnější MMA organizaci světa skončila v únoru 2020 s negativní bilancí 2-5. Kdy a v jaké soutěži se do klece postaví po skončení současné pandemie zatím neoznámila. Každopádně to vypadá, že minimálně silově bude připravená.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události