UFC

Domácí trénink! Ronaldo se na příští zápas připravuje s činkami své ženy

Domácí trénink! Ronaldo se na příští zápas připravuje s činkami své ženy
Ronaldo "Jacaré" Souza Zdroj: Profimedia

Profesionální zápasníci po celém světě museli přizpůsobit svůj trénink ztiženým podmínkám způsobených současnou situací. Výjimkou není ani Brazilec Ronaldo „Jacaré“ Souza, který během přípravy na UFC 249 využívá činky své manželky.

Žena UFC zápasníka Ronalda „Jacaré“ Souzy (26-8-1NC) se pravidelně věnuje Crossfitu – jednomu z nejnáročnější sportů na světě, který obnáší prvky vzpíraní, atletiky i posilování s vlastní vahou. Larissa Carvalho si pro svůj trénink vybavila domácí posilovnu, kterou během karantény využívá její manžel.
 

„Je to pro mě těžké, protože musím používat její váhy. Ona má spoustu pomůcek na Crossfit a já teď s nimi cvičím. Je to těžké, když s ní trénuju, všechno mě bolí. Moje žena je sakra silná a dost mi v přípravě pomohla,“ prozradil zápasník pro MMA Junkie.

Jacaré se v prosinci podělil o jeden ze společných tréninků:

Čtyřicetiletý Souza tak díky své ženě bude v příštím zápase fyzicky dobře připraven. V současnosti má za sebou dvě prohry, z toho poslední zápas absolvoval v polotěžké váze s Janem Blachowičem. Na UFC 249 dostane příležitost znovu ochutnat vitězství.
 

Jacaré (aligátor) má už 9. května změřit síly v duelu střední váhy s Uriah Hallem (15-9). Jejich duel byl oznámen už pro původní termín 18. dubna. Po odložení však ani jeden z aktérů nelenil a poctivě se připravoval.
 

Související obsah


Zatímco Souza trénoval doma s vybavením své ženy, jeho rival si sbalil kufry a přestěhoval se do gymu The Fortis MMA. Tam pokračoval v přípravě a vyčkával na nový termín.

UFC 249 sledujte v neděli 10. května živě od 4:00 na Nova Sport 2.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události