Fotbal

Záložník Rakitič se pustil do vedení Barcelony: Nejsem pytel brambor!

Záložník Rakitič se pustil do vedení Barcelony: Nejsem pytel brambor!
Zdroj: profimedia.cz

Před pár dny si proti sobě kvůli příspěvku na Instagramu poštval většinu fanoušků Barcelony. Teď záložník Ivan Rakitič v rozhovoru pro španělský list Mundo Deportivo prohlásil, že je možné, že svůj kontrakt platný do konce června 2021 nemusí dodržet a už v letním přestupovém okně klub opustí. Nejvíce třicetiletému hráči vadí, jak se k němu vedení klubu chová.

Zprvu to vypadalo na nenápadný snímek, na kterém Rakitič vzpomíná na duel Chorvatska a Argentiny na mistrovství světa v Rusku. Jenže klubová ikona Lionel Messi byl na snímku zachycen, jak sedí na zadku a Rakitič přes něj přechází. Fanoušci Barcelony mu to okamžitě dali sežrat a začali ho z klubu vyhazovat.
 


 

Teď střední záložník sám naznačil, že ve španělském velkoklubu může kroutit poslední měsíce. Důvodem je, že se mu absolutně nelíbí chování vedení klubu směrem k němu.
 

Související obsah

„Rozumím situaci, ale nejsem pytel brambor, se kterými byste mohli cokoliv dělat. Chci být v klubu, kde budu cítit podporu a respekt. Jestli se tak stane v Barceloně, budu rád, ale když to bude jinde, budu to já, kdo rozhodne o mojí budoucnosti,“ řekl Rakitič, který tím také naznačil fakt, že už během minulého léta ho chtěl klub vyměnit do Paris Saint-Germain za Neymara. To ale Rakitič odmítl. 

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události