Fotbal

Souček to už nevydržel! Manželka musela vzít do ruky nůžky

Souček to už nevydržel! Manželka musela vzít do ruky nůžky
Zdroj: profimedia.cz/twitter West Ham United! koláž TN.cz

Dlouhá doba v domácí karanténě ho dohnala k velkému rozhodnutí. Fotbalista Tomáš Souček se nechal od své ženy ostříhat. Snímek ze stříhání se pak objevil na twitterovém účtu West Hamu United, ve kterém záložník hostuje ze Slavie.

Pětadvacetiletý hráč je během pandemie koronaviru se svou manželkou a dcerou v londýnském bytě kousek od stadionu West Hamu. Čas v domácí karanténě už přesáhl měsíc a Souček se rozhodl, že jeho sestřih potřebuje úpravu. A koho jiného požádat než svou ženu, která se chopila nůžek a spravila svému muži účes.

Podobný problém řeší spousta nejen fotbalistů, ale mužů obecně, jelikož kadeřnictví jsou během koronavirové pauzy zavřené.


 

Souček působí ve West Hamu od konce ledna. V klubu je na hostování do konce sezony, a pokud se tým zachrání v Premier League, hostování se změní v přestup.

Nejvyšší anglická soutěž by se měla dohrát. Anglická fotbalová asociace přišla před pár dny s návrhem hrát na neutrálních uzavřených stadionech. Mimo jiné i na slavném Wembley. Jen ten termín zatím není jasný.

Související obsah

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události