Lední hokej

Takhle to mají doma: Tomáš Plekanec své Lucii pořádně nakládá!

Jak vypadá mateřská dovolená u Lucie Šafářové? Rozhodně to není žádná pohodička. Tomáš Plekanec se totiž rozhodl, že svou milou bude udržovat v kondici. Bývalá tenistka tak obula brusle a jelo se na vyjížďku. A nebyla to zrovna malá porce kilometrů.

U Plekancových to vypadá na rodinnou idylku. Hokej se hrát nemůže, Tomáš tak může být doma, věnuje se Lucii i malé Leontýnce. Domácí práce se řeší střižbou a hokejový matador díky ní naposledy donutil svou novou lásku uklízet nádobí.


Pak ale přichází čas protáhnout těla a vězte, že bývalý kapitán národního týmu, ikona Montrealu Canadiens a dnes hokejista brněnské Komety si pořád nakládá slušné porce. A co víc, jeho milá ho musí následovat.

Související obsah


„Jedem se projet na brusle na pohodu. Hm, takže 22 kilometrů v závěsu. Ale po 10 kilometrech byla zastávka na pivo. A ještě se otáčí, že mám zrychlit,“ svěřuje se svým followerům Lucie Šafářová.


A dodává jedním dechem: „Ten kočár vydrží fakt hodně.“ Vyjížďka na bruslích totiž samozřejmě proběhla ve třech a Tomáš Plekanec celých 22 kilometrů před sebou tlačil kočárek s malou dcerkou.

Související obsah


Možná další výjezd na bruslích nebude pro Lucii tak náročný. Její milý se totiž snaží, aby to jelo. „Pracujeme na správném skluzu,“ přidává.

ram, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události