Hokej

Hokejoví Bílí Tygři si pojistili kapitána! Pro Pešána je duší mužstva

Hokejoví Bílí Tygři si pojistili kapitána! Pro Pešána je duší mužstva
Zdroj: Profimedia

Bílí Tygři Liberec i po předčasně ukončené sezoně myslí na budoucnost. Ve svých řadách si tak pojistili kapitána Petra Jelínka, kterému nabídli novou smlouvu až do roku 2022. Podpis smlouvy kvituje i sám sportovní ředitel Filip Pešán, pro kterého je 35letý útočník duší celého mužstva.

Petr Jelínek zažil v libereckém dresu velké úspěchy, když se mu podařilo hned čtyřikrát získat Prezidentský pohár pro vítěze základní části extraligy. S Bílými Tygry pak slavil také mistrovský titul.

Poslední dvě sezony navíc nosil na svém dresu kapitánské céčko, čímž se stal hlavním lídrem kabiny. S podepsáním nové smlouvy je tak spokojený i sportovní ředitel.

Související obsah


„Petr Jelínek se během svého libereckého angažmá stal duší a základním stavebním kamenem A týmu a celé naší organizace. Je podepsán pod všemi úspěchy Bílých Tygrů posledních let. Jsem velmi rád, že se Petr rozhodl plnit po další dva roky roli kapitána Bílých Tygrů, přestože měl nabídky také z jiných klubů. Je skvělé mít v týmu hráče nesporných hokejových a také osobnostních kvalit. Jsem přesvědčen, že nám pomůže vychovat mnoho mladých hráčů, protože se od něho mají čemu naučit,“ vyjádřil se pro klubový web Filip Pešán. Jelínek podepsal s Libercem smlouvu do 30.4. 2022.
 

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události