Fotbal

Hvězdě Bayernu hrozí pokuta. Na tréninku se předváděla v McLarenu

Hvězdě Bayernu hrozí pokuta. Na tréninku se předváděla v McLarenu

Francouzský záložník Kingsley Coman si zadělal na pěkný malér. Na trénink svého Bayernu Mnichov se totiž vydal ve svém novém nadupaném voze značky Mclaren, čímž však porušil sponzorskou smlouvu s automobilkou Audi. 23letému fotbalistovi tak nyní hrozí od klubu tučná pokuta.

V Německu se navzdory koronavirové pandemii rozjely tréninky bundesligových klubů a do akce tak šel i mistrovský Bayern. Jedna z jeho hvězd Kingsley Coman však chtěla pravděpodobně ukázat svým spoluhráčům svůj nejnovější kousek v garáži a přijela na trénink v luxusním automobilu značky McLaren 570 S Spider, jehož cena začíná cca na pěti milionech korun.

Nicméně svým počínáním porušil sponzorskou smlouvu. Hráči Bayernu totiž musí k cestám na trénink používat výhradně automobily značky Audi, případně Bentley nebo Porsche, které patří pod hlavičku automobilového koncernu Volkswagen.

Francouzskému fotbalistovi tak nyní hrozí vysoká pokuta od klubu ve výši až 1,5 milionu korun.

Související obsah


„Chtěl bych se klubu a Audi omluvit za to, že jsem nepřijel na trénink v mém služebním voze,“ sype si popel na hlavu 23letý Coman, který však celou situaci argumentuje tím, že se mu u jeho služebního automobilu rozbilo zpětné zrcátko a musel tak použít svůj soukromý vůz.

Související obsah

Fotbalová bundesliga mezitím už pomalu vyhlíží restart. Podle nejnovějších informací by se totiž mohla soutěž opět rozjet už 9. května.
 

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události