Tenis

Novaka Djokoviče stříhala jeho manželka Jelena. Takhle to dopadlo!

Novaka Djokoviče stříhala jeho manželka Jelena. Takhle to dopadlo!
Zdroj: Profimedia

Kvůli koronaviru jsou zavřená kadeřnictví. Lidé tak krotí své kštice doma, a to se týká i sportovních hvězd. Pomoc od manželky tak musel vyhledat kupříkladu i Novak Djokovič.

Světová jednička má ale naštěstí manželku, která je nejen půvabná, ale i zručná, a tak si Jelena vzala do parády Novakovu bujnou kštici.

„Mohla by ses tím živit,“ hodnotil pak Novak výsledek, který oba komentovali slovy, že „to není vůbec špatné“.


V posledních dnech to ale pro Novaka i manželku až taková legrace nebyla. Na Instagramu Jelena sdílela video amerického fyzika Thomase Cowana. Ten hovořil o konspirační teorii, která tvrdí, že mobilní síť 5G má spojitost s koronavirem, a má tak podíl na pandemii. Djokovičova manželka následně sklidila velkou kritiku.
 
Rušno bylo i kolem Novaka, který zaskočil fanoušky tím, jak se staví k případnému očkování proti koronaviru. Tenista nesouhlasí s povinnou vakcinací, což by ale mohla být podmínka, aby se opět začalo hrát. Djokovič patří k odpůrcům očkování a jeho návrat na kurty by se tak mohl zkomplikovat.
 

Související obsah
Pokud tímhle Djokovič trochu nepříjemně překvapil, tak jindy zase sklidil obdiv. Třeba za to, že rodnému Srbsku věnoval v přepočtu asi 27 milionů korun na boj s koronavirem.
 

Související obsah
Pomáhá ale i svým kolegům z tenisové branže. Jako šéf hráčské asociace inicioval sbírku pro hráče, kteří na tom nejsou tak dobře jako ti nejlepší a bez pomoci by kvůli zastaveným turnajům museli třeba i skončit.

Jaromír Vlček, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události