MMA

Na tohle Vémola čekal! Végh přijal výzvu a oba změří síly na konci dubna

Na tohle Vémola čekal! Végh přijal výzvu a oba změří síly na konci dubna
Zdroj: Profimedia

Karlos „Terminátor“ Vémola dostane na konci dubna příležitost, částečně vrátit Véghovi porážku ze Zápasu století. Ikony česko-slovenské MMA scény souhlasili s účastí v projektu Výzva století!

Rivalové se 30. dubna neutkají v kleci, nýbrž na sedlech trenažéru AirBike – rotoped se vzduchovým odporem, kde atlet zapojuje jak dolní, tak horní končetiny. Vítěz duelu bude ten, kdo za pět minut zvládne spálit víc kalorií.

 

Ačkoli se nejedná o MMA zápas, Vémola (27-6) nadcházející výzvu bere naprosto vážně. „Další z malých kroků, jak donutil Attilu Végha k odvetě,“ komentoval událost český Terminátor.

 

Zdroj: Profimedia

V kleci se spolu střetli v listopadu 2019 na galavečeru Oktagon 15. Favorizovaný Vémola tehdy utrpěl bolestivou porážku knokautem v prvním kole, kterou se mu rozplynul sen o návratu do UFC. Vidina odvety se slovenským zápasníkem je pro něj novou hlavní motivací!

První slova Karlose Vémoly po porážce od Attily Végha v Zápase století:

Naopak Végh (33-9-2) jeho výzvy prozatím odmítá a po zastavení rozjetého Terminátora se věnuje nově narozenému synovi a manželce. I tak je Vémola rozhodnutý dosáhnout svého a hodlá si odvetu vybojovat poražením každého, kdo se mu v kleci postaví. Výzva století je první příležitostí, jak před plánovanými galavečery ukázat, že to myslí vážně.


Výpověď Attily Végha po Zápase století: 

Související obsah


„Po celou dobu karantény jsem tvrdě trénoval, ne kvůli tomuto závodu, držím se prostě ve formě, abych mohl naskočit do zápasu, co nejdříve to bude možné. AirBike je pro Atillu lepší disciplína, protože má delší ruce a nohy, ale to nemění nic na tom, že chci za každou cenu vyhrát,“ komentoval výzvu Vémola pro deník iSport.cz.
 

Nadcházející duel ukáže, kdo během karantény makal poctivěji. Ačkoli byly tělocvičny přes měsíc zavřené, oba zápasníci trénovali v domácích podmínkách. Vémola bude těžit ze svého fyzického fondu získaného dlouholetým tréninkem v London Shootfighters, kde pravidelně podstupuje výkonnostní testy. 

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu MMA

Důležité Události