Basketbal

Kobe Bryant zanechal dopis. Vdova ho našla a otevřela na své narozeniny

Kobe Bryant zanechal dopis. Vdova ho našla a otevřela na své narozeniny
Zdroj: Profimedia

Vanessa Bryantová přišla o svého milovaného muže, basketbalistu Kobeho Bryanta, před více než třemi měsíci. V úterý slavila své 38. narozeniny a pouhý den před nimi našla neotevřený dopis, který byl adresován: "Lásce mého života. Od tvého taťky". S otevřením den počkala, aby měla krásný narozeninový dárek.

Bylo to 26. ledna, kdy se Vanesse Bryantové a její rodině obrátil život vzhůru nohama. Při nehodě vrtulníku tragicky umřeli její manžel Kobe a dcera Gianna.


Po více než třech měsících našla Vanessa obálku s nápisem: "Lásce mého života. Od tvého taťky." A jelikož to bylo den před jejími narozeninami, schovala si jeho otevření na druhý den. S nálezem se následně podělila na svém instagramu.


"S otevřením ještě jednoho dopisu jsem počkala na své narozeniny. Dalo mi to něco, na co jsem se mohla dnes těšit," vyprávěla Bryantová."Ironií je, že Kobe nechal na obálku nakreslit umělcem mou fotku, kde mě drží anděl," svěřila se s dojemnou skutečností truchlící vdova.

Související obsahCo jí v dopise sdělil její zesnulý manžel, Vanessa neprozradila, soukromá zpráva asi navždy zůstane listovním tajemstvím. Závěrem svého příspěvku dodala, jak moc jí manžel chybí, ale naštěstí jí po něm zůstaly tři dcery. "Jsem vděčná, že jsem se dnes mohla probudit k mým třem sladkým holkám. Kéž bychom byli všichni pohromadě," dodala Vanessa Bryantová.

Emotivní projev Vanessy Bryantové, kterým se rozloučila s milovaným manželem:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Basketbal

Důležité Události