Hokej

Litvínovští hokejisté již trénují! Do těla jim dává nový trenér Országh

Hokejisté Litvínova se v extralize zachránili až v posledním zápase výhrou nad Kladnem. Klub má teď ale mnohem vyšší ambice a hráči od pondělka polykají tréninkové dávky pod novým trenérem Vladimírem Országhem.

Országh se v novém působišti nechce se svým týmem plácat u dna tabulky. Zkušeností, které může Severočechům předat, má na rozdávání. V NHL odehrál necelých tři sta zápasů a se Slovenskem vyhrál mistrovství světa. U slovenské reprezentace nyní působí jako asistent trenéra.


"Určitě to nebereme tak, že jsme přišli sem a vše bude perfektní. Je třeba tomu dát čas, jediné co můžeme slíbit, je tvrdá práce," chápe Országh, že před sebou má ještě dlouhou cestu.


Hráči proto od pondělí polykají Országhovy tréninkové dávky zpestřené výběhem do sjezdovky. Z klubu sice odešel bývalý kapitán Michal Trávníček, naopak ale zůstává místní ikona, 41letý Viktor Hübl. A zvučnou posilou je exkladenský gólman Denis Godla.

Související obsah"Doufám, že budu mít co nejkvalitnější výkony, a že to na mně budou moci postavit," věří si Godla, že bude pevným základem litvínovského týmu. Cílem Severočechů v příští sezoně je play off, zda se do něj probojují ukáže až čas.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události