Fotbal

Piqué si z upíra Suáreze dělá srandu, v roušce si mě poprvé nepokousal

Piqué si z upíra Suáreze dělá srandu, v roušce si mě poprvé nepokousal
Zdroj: Profimedia

Uruguayského útočníka Luise Suáreze provází po celou jeho kariéru jeden zvláštní neduh. Kromě jeho nesporných fotbalových schopností je to také kousání protihráčů. Není tak divu, že si z něho dělají srandu i spoluhráči, jako například Gerard Piqué z Barcelony, který velmi vtipně okomentoval jednu z jeho fotek.

33letý Suárez patří dlouhá léta mezi hvězdy současného fotbalu, kromě zabijáckého instinktu ve vápně ho však zdobí i některé nesportovní kousky. Kromě simulování sem patří zejména kousání protihráčů.


Známé jsou především tři momenty. Jeden z počátku jeho kariéry v Nizozemsku, další pak kousanec v Premier League, po kterém dostal dokonce stopku na čtyři měsíce. Známé je také kousnutí italského stopera Chielliniho na mistrovství světa v roce 2014.

Související obsah

Za jeho chování se mu tak dostalo už několika posměšků a odsouzení fanoušků. Nyní si z něj vystřelil i jeho spoluhráč Gerard Piqué.

Hráči Barcelony totiž mohli v pátek poprvé od propuknutí koronavirové pandemie trénovat. V jejich středisku se to však hemžilo fotbalisty s rouškami a klasickou chirurgickou měl na sobě i zubatý útočník Suárez.


Jeho fotografie neunikla pozornosti stopera Piquého, který jí okomentoval slovy: „První trénink a nejsem pokousaný. Měl by si to nosit častěji kámo.“

Související obsah


U vtipného komentáře pak nechybí ani označení jeho fotbalového parťáka. Uvidíme tak jestli Luis Suárez nepřijde za jeho fórek s nějakou odvetou.
 

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události