Fotbal

Bohemka odehrála přátelský zápas. Bylo tam spoustu chyb, říká kouč

Fotbalisté v Česku se dnes vrátili k normálnímu tréninku. Kluby se tak mohly poprvé po 2 měsících znovu připravovat bez omezení pohromadě a povolené jsou i přípravné zápasy. Jeden takový dnes odehráli fotbalisté Bohemians, kteří porazili Chrudim 2:1.

„Objevuje se tam spousta takových jednoduchých chyb a spočívá to v tom, že ty hráči byli dlouho v malým prostory anebo jen běhali a ten velkej fotbal je prostě něco jinýho,“ říká kouč Bohemians Praha 1905 Luděk Klusáček.
 

Na severu Čech se zatím "jen" společně trénovalo. A v Liberci si tuhle změnu k normálu nemůžou vynachválit. „Už to probíhalo jako klasickej trénink. Byly tam kontakty a mělo to grády prostě. Společné rozběhání, oblíbené bago nebo fotbálek na dva dotyky ale stále nenahradí zápasové manko,“ hlásil záložník Slovanu Liberec Tomáš Malinský.

Související obsah„Člověk trénuje a trénuje a nemá tam ty zápasy, takže já doufám, že se už začne hrát, protože jenom trénujeme a huntujeme tělo. Myslím si, že je lepší huntovat tělo v zápase,“ dodal Malinský.
 

A v úterý může být ještě veseleji. Na Ligovém grémiu se rozhodne, jestli liga 25. května znovu začne.

Související obsah


 

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Fotbal

Důležité Události