Fotbal

Slovenský brankář přiznal kontakt se Spartou. Konkrétní nabídka ale není

Slovenský brankář přiznal kontakt se Spartou. Konkrétní nabídka ale není
Zdroj: profimedia.cz

Údajně se dostal do hledáčku fotbalistů Sparty. Slovenský brankář Dominik Holec, který na konci března skončil v Žilině, kontakt s pražským velkoklubem přiznal, nicméně žádnou konkrétní nabídku nedostal.

Po pandemii koronaviru se fotbalový svět v Evropě pomalu vrací k normálu. Jednotlivé ligy hlásí data restartu soutěží. Tím pádem se také začíná spekulovat o letních přestupech.
Vzhledem k tomu, že ve Spartě velmi pravděpodobně skončí rumunský brankář Florin Nita, hned se vyrojily spekulace, kdo by ho měl nahradit. Jedním ze jmen, o kterých se mluví, je pětadvacetiletý Slovák Dominik Holec.


 

Ten pro TN.cz přiznal, že ke kontaktu došlo. „Vše má na starost můj agent, se kterým mám dohodu, že až když přijde něco konkrétního, tak si budeme volat. Nechce mě bombardovat a volat mi s každou novou větou. Vím, že k nějakému kontaktu (se Spartou) došlo, ale jak je to seriózní či není, tak to nevím. Zařadil bych to tak do kategorie, že nějaké informace proběhly, ale v jakém je to stádiu, to opravdu nevím.“


Holec na konci března skončil v Žilině, jelikož klub kvůli likvidaci všechny hráče vyhodil. Výpověď k 30. dubnu mu přišla kurýrem. Od 1. května je tak volným hráčem.

Související obsah


Gólman tak vyhlíží novou štaci, na kterou chce být maximálně připraven. „Trénuji individuálně. Snažím se chodit na brankářské tréninky s otcem a Martinem Kuciakem, který působil ve Slavii či Hradci Králové, takže má hodně zkušeností a ty tréninky jsou fakt hodně dobré. Když není trénink, tak si jdu zaběhat,“ uvedl.

Související obsah

„Kontakty jsou, stále se něco řeší. Situace je ale pořád taková, jaká je. Jednání se tak prodlužují. Snažím se být trpělivý a vybrat tu správnou nabídku. Společně se agentem věříme, že přijde něco, co bude stát za to. Přímé nabídky už nějaké přišly. Tak tři, čtyři. Možná i víc, ale ne všechny se ke mně dostaly. Už jednu jsme ale odmítly,“ dodal.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události