UFC

Změna plánů! UFC přesouvá turnaj z 23. května na nový termín

Změna plánů! UFC přesouvá turnaj z 23. května na nový termín
Prezident UFC Dana White | Zdroj: Profimedia

UFC se po koronavirové odmlce vrátilo zpět jako jedna z prvních sportovních soutěží na světě. Pro oživení MMA organizace na květen naplánovala čtyři galavečery v rychlém sledu. Nicméně turnaj plánovaný na 23. května se odkládá!

Organizace se vrátila 9. května turnajem UFC 249. Na úspěšný galavečer naváže už ve čtvrtek 10. května ráno UFC Fight Night 173 a o víkendu zakončí nabitý týden UFC Fight Night 174. Tři první akce se odehrají ve městě Jacksonville na Floridě.

 

UFC si na květen přichystalo ještě jeden turnaj a to na 23. května. Ten se má konat v UFC Apex centru v Las Vegas. Kvůli odložení jednání s Nevadskou atletickou komisí by se akce měla přesunout o týden na 30. května.

Upoutávka na UFC Fight Night: Smith vs. Teixeira:

 

Hlavním zápasem večera posledního květnového turnaje má být duel bývalého šampiona velterové váhy (do 77 kg) Tyrona Woodleyho (19-4-1) s Gilbertem Burnsem (18-3). Na kartě se má dále představit například Hannah Cifersová (10-4) či nováček Jamahal Hill (7-0).

Související obsah


Zpráva přišla ze zákulisí organizace, byť zatím nebyla oficiálně potvrzena. Také není jasné, kde se čtvrtý turnaj uskuteční. Pokud jednání se státem Nevada nedopadnou podle představ, nabízí se opět Florida či tajemstvím zahalený Zápasnický ostrov.
 

 V každém případě to však vypadá, že se MMA fanoušci během května dočkají slíbených čtyř galavečerů. Druhý turnaj v pořadí, s hvězdami jako Glover Texeira a Anthony Smith, se uskuteční již dnes v noci.
 

UFC Fight Night: Smith vs. Teixeira sledujte ve čtvrtek 14. května živě od 3:00 na Nova Sport 2 a VOYO.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu UFC

Důležité Události