UFC

Smith musel do nemocnice! Soupeř za jeho zmlácení dostane bonus

Smith musel do nemocnice! Soupeř za jeho zmlácení dostane bonus
Zbitý Anthony Smith v zápase s Gloverem Teixeirou | Zdroj: Profimedia

UFC Fight Night 173 přineslo neuvěřitelnou hlavní bitvu, která se protáhla až do pátého kola. Favorizovaný Anthony Smith musel být po zápase převezen do nemocnice. Od soupeře inkasoval mnoho tvrdých úderů, jejichž následky byly vidět už pouhým okem.

Prezident UFC Dana White na pozápasové konferenci oznámil, že Anthony Smith byl po zápase odvezen do nemocnice. Novinář ESPN a expert na bojové sporty Ariel Helwani se zápasníkem krátce komunikoval a oznámil jaká zranění si z duelu odnesl.Smithova zranění utrpěná v souboji s Teixeirou:

-zlomený nos

-zlomená očnice

-otevřená rána pod pravým okem

-ztráta dvou zubů
 

Anthony Smith dostal v kleci pořádně naloženo. Do zápasu sice vstoupil sebevědomý a první kolo vyhrál, ale od druhého kola převzal otěže Teixeira, který nepřestával soupeře trefovat jak v postoji, tak na zemi. Avšak i přes množství inkasovaných úderů, Smith stále bojoval a ukázal, proč se mu přezdívá Lví srdce.

Sestřih zápasu Smith vs. Teixeira:Zranění pro Smithe (33-15) znamenají, že se v kleci nějaký čas neobjeví a ani nebude moci trénovat. Naopak čtyřicetiletý Teixeira (31-7) si připsal čtvrté vítězství v řadě a z osmé pozice žebříčku polotěžké váhy se posune vzhůru. Navíc za svůj výkon obdržel milionový (50 000 dolarů) bonus.

Související obsah

Svým výkonem by si tak mohl říct o druhou šanci na titul a odvetný zápas s Jonem Jonesem (26-1-1NC). Nicméně ve váhovce do 93 kg je pořádná tlačenice. O stejnou příležitost se hlasí Thiago Silva (21-7), Dominick Reyes (12-1) i Jan Blachowicz (26-8). Navíc do stejné váhové kategorie už brzy zamíří český ranař Jiří Procházka (26-3-1).

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu UFC

Důležité Události