UFC

Nesnažil jsem se ho trefit silným úderem, řekl Dober po knokautu

Nesnažil jsem se ho trefit silným úderem, řekl Dober po knokautu
Drew Dober trefuje Hernandeze | Zdroj: Profimedia

UFC Fight Night 173 přineslo pět ukončení před limitem, z toho tři na hlavní kartě. Teixeira dobil soupeře na zemi, Dober rozhodl v postoji a Thiago Moises zvrátil osud na svou stranu bleskovou pákou na nohu.

I přes absenci diváků, kteří fanděním často vyburcují zápasníky k lepším výkonům, byly na hlavní kartě k vidění fenomenální výkony.
 

 

Drew Dober ukončil Hernandeze ve druhém kole:

Skvělý výkon zakončený knokautem předvedl jednatřicetiletý Drew Dober (23-9-1NC). Ten do duelu lehké váhy (do 70 kg) s Hernandezem (11-3) nastoupil plný sebevědomí, neboť se měsíce připravoval po boku prozatímního šampiona Justina Gaethjeho (22-2).

Související obsah


Sebevědomí přetavil ve skvělý výkon. Po dvoukolovém nahánění soupeře, se kterým si vyměnili hned několik ostrých kombinací, konečně trefil finální údery a připsal si třetí vítězství před limitem v řadě. Za předvedené TKO obržel ocenění výkon večera a milionový bonus (50 000 dolarů).
 

„Nesnažil jsem se ho trefit silným úderem, ale trefovat ho často. Čím víc soupeře trefujete do brady, tím je větší šance, že spadne,“ okomentoval Drew Dober své vítězství.


Hlavní zápas v pátem kole ukončil TKO Glover Teixeira: 
 

Do zápasu lépe vstoupil Smith (33-15), ale v druhém kole se role obrátily. Teixeira (31-7) začal zkracovat vzdálenost a trefovat dobře mířené údery. Soupeř inkasoval bezpočet tvrdých ran, ale odmítl se vzdát. Během zápasu to několikrát vypadalo, že rozhodčí výprask zastaví, ale Lví srdce se držel až do pátého kola.

Zdroj: Profimedia

V poslední pětiminutovce mu už nezbyly síly a opět se ocitl na zemi, kde jej Teixeira zasypal poslední sérií úderů. Čtyřicetiletý zápasník tak technickým knokautem získal čtvrté vítězství v řadě a přiblížil se šanci na titul v polotěžké váze (do 93 kg).
 

„Jak říká Rocky Balboa, není to o tom, jak tvrdou máš ránu, ale kolik tvrdých ran uneseš. O tom to celé je,“ pronesl v kleci Teixeira po úspěšném zápase.


Thiago Moises ukončil submisí Michaela Johnsona: 

Moises (13-4) předvedl neuvěřitelný návrat do zápasu. První kolo jasně prohrál. Johnson (19-16) ho celou první pětiminutovku trefoval jedním úderem za druhým. Nicméně usnul na vavřínech a podcenil soupeřovu schopnost boje na zemi. Krátce po začátku druhého kola se ocitl chycený v technice a páku na nohu musel odklepat.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události