Fotbal

V Mönchengladbachu se stadion plní fanoušky, Bundesliga brzy začne

Koronavirová opatření se postupně uvolňují a fotbal se připravuje na svůj návrat. Stadion bundesligového Mönchengladbachu se již zaplňuje fanoušky, i když trochu netradičními. V Barceloně hvězdám během tréninku dezinfikují vozy.

Fotbalová Bundesliga začne v Německu již tento víkend. Přesto, že fanoušci na stadiony nesmějí, na trénink fotbalistů Borussie Mönchengladbach příznivci i tak dorazili, ale nebyli z masa a kostí. Fanoušci jsou totiž z plastu.


Příznivci si řekli, že když nemohou na fotbal osobně, budou tam alespoň jejich plastové podobizny. Každého fanouška vyjde taková vstupenka asi na 520 korun, ze kterých jde část na charitu. Příjemnější je to rázem i pro fotbalisty, ochozy díky plastovým fandům nevypadají tak prázdně. Plastových fanoušků sedí na tribunách zatím pár tisícovek, postupně ale přibývají.


To ve Španělsku ještě není stanoven přesný termín obnovení La Ligy, hráči už ale poctivě trénují. O tom, jak důsledně berou hygienická opatření ve Španělsku, se přesvědčil brankář Barcelony Marc-André ter Stegen. Tomu před tréninkem změřili teplotu, a přesto, že měl roušku i rukavice, tak mu v době, kdy trénoval, důkladně vydezinfikovali auto.

Související obsahVe chvíli, kdy byli na hřišti největší hvězdy Katalánců Messi, Suaréz a Griezmann, prošly něčím podobným jako ter Stegenovo auto asi i jejich vozy. Snad budou tato opatření prospěšná a fotbal brzy začne i ve Španělsku.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Fotbal

Důležité Události