Tenis

To nechtěla! Serena Williamsová popsala svou první pusu v sedmnácti

To nechtěla! Serena Williamsová popsala svou první pusu v sedmnácti
Zdroj: Profimedia

První pusa je pro mnoho lidí krásnou vzpomínkou, ne tak pro tenisovou fenoménku Serenu Williamsovou. Ta se svým fanouškům svěřila, že ji prožila chvíli před osmnáctými narozeninami a byl to otřesný zážitek.

Serena Williamsová je nejlepší tenistkou tohoto tisíciletí, ne-li celé historie. Fanoušci ji znají především z tenisových dvorců, i když v roce 2017 na sebe upozornila také svým těhotenstvím, kvůli kterému přerušila kariéru.


Nyní na sebe prozradila opravdovou pikenterii z osobního života, popsala totiž svůj první polibek.


"Je to něco, co nikdy nezapomenu, byl to jeden z nejhorších zážitků mého života," uvedla pro Essentially Sports Williamsová, jaká byla její první pusa.

Související obsah"Bylo mi skoro 18 a byl tu jeden kluk, který zrovna dokončil střední školu," pokračovala tenistka. "Abych to zkrátila. Ten kluk mě v Itálii políbil, divoce. A bylo to hrozné," svěřila se Williamsová."Pamatuji si, že mi z toho bylo špatně od žaludku, bylo to hrozné. Běžela jsem domů a říkala jsem: 'On mě políbil a mně se to nelíbilo.' Brečela jsem a byla hodně rozrušená,"
popsala 23násobná grandslamová šampionka zážitek, na který nevzpomíná zrovna v lásce.

Související obsahUž je to ale minulost a nyní se těší šťastnému manželství. S podnikatelem Alexisem Ohanianem měli v roce 2017 svatbu a ve stejném roce se jim narodila také dcera Alexis.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události