UFC

Příští UFC galavečer má novou hvězdu! Lokace zůstává neznámá

Příští UFC galavečer má novou hvězdu! Lokace zůstává neznámá
Woodley bude hvězdou nadcházejícího turnaje na neznámé lokalitě |

Po třech galavečerech během osmi dnů se UFC hodlá vrátit s dalším turnajem už 30. května. Zatím není jisté, kde se zápasy uskuteční, ale byl oznámen hlavní duel. Do klece se má po roce vrátit bývalý šampion Tyron Woodley.

Novinář ESPN Ariel Helwani potvrdil, že hlavní zápas nadcházejícího duelu má být duel mezi jedničkou a šestkou velterové váhy Tyron Woodley (19-4-1) vs. Gilbert Burns (18-3). Bývalý šampion se do klece postaví poprvé od března 2019, kdy ztratil svůj pás proti úřadujícímu králi Kamaru Usmanovi (16-1).

 

Woodley získal titul v roce 2016 a čtyřikrát jej obhájil. Po prohraném zápase s Usmanem následovala dlouhá pauza. Zápasník musel z odvetného zápasu s Lawlerem odstoupit kvůli poranění ruky a jeho představení na galavečeru v Londýně zhatila pandemie koronaviru.

Zdroj: Profimedia


Po dlouhé pauze se postaví Burnsovi, který má za sebou sérii pěti vítězství. Pokud se galavečer uskuteční, hlavní duel jistě nabídne pořádnou MMA podívanou. Velkým otazníkem pro nadcházející turnaj ale zůstává finální lokace.UFC se chce vrátit do svého domovského města Las Vegas a event pořádat ve vlastním sportovním centru Apex. Nicméně v cestě stojí zákaz od sportovní komise a politika státu Nevada. Prezident organizace naznačil záložní plán, přesunout akci do státu Arizona, který umožňuje konání sportovních akcí bez přístupu diváků.

Související obsah


Stejně jako není jisté místo, není oficiálně potvrzená ani zápasová karta. Kromě hlavního duelu se spekuluje o duelech Augusto Sakai vs. Blagoj Ivanov či Mackenzie Dernová vs. Hannah Cifersová.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu UFC

Důležité Události