MMA

Vtipálek zesměšnil uspaného zápasníka a ještě zbohatl. Podívejte se na jeho dílo

Vtipálek zesměšnil uspaného zápasníka a ještě zbohatl. Podívejte se na jeho dílo
Zdroj: profimedia.cz

Tyron Woodley ukázal, že bere boxerskou porážku s Jakem Paulem sportovně. Z drtivého knokautu, který obletěl svět, si dělá legraci, a dokonce vyhlásil soutěž o sto tisíc korun za nejvtipnější internetový příspěvek jeho prohry. Vítězné video najdete níže v článku.

Zatímco od MMA zápasníků, například Seana O´Malleyho, zní, že porážkou s rádoby boxerem Jakem Paulem zahodil byvalý UFC šampion svůj sportovní odkaz, sám Woodley si drtivé rány, která ho před zraky celého světa poslala k zemi, nic nedělá.

Za zápas pravděpodobně dostane jednu z největších výplat své kariéry a o Vánocích se rozhodl se o část podělit se svými fanoušky. Kuriózní soutěž vyhlásil na svém Instagramu.

Související obsah

“Mysleli si, že mě tahle lekce přinutí skončit. Tahle sr***a mě akorát rozesmívá. Už jsem to zažil,“ začal příspěvek, kde nabídl autorovi nejlepší koláže, meme obrázku či jiné vtipné kreace jeho drtivého knokautu 5 tisíc dolarů, tedy 110 tisíc korun.

Rychle vzniky stovky, ne-li tisíce zábavných meme kolaží. Tu nejlepší podle Woodleyho ale vytvořil Chris Ashley z Los Angeles. V jeho sekvenci Woodley po inkasování tvrdého háku proletí ringem, galaxií i kolem rybičky Dory ze slavného animáku "Hledá se Nemo". Bláznivý pád zakončí dopadem na pohovku, kde už leží další uspaní soupeři Jakea Paula. Mezi poraženými navíc nechybí zvláštní host - Conor McGregor. 

Osudová rána přišla v šestém kole zápasu, který kromě knokautu nepřinesl nic, na co by fanoušek boxu vzpomínal. Jake Paul své páté vítězství získal doslova jediným úderem, ten však stál za to. 

Woodley po zápase prohlásil, že rozhodně nekončí a dál hodlá bojovat. Neporaženého Paula další výhra přiměla k ještě odvážnějším výzvám a už stihl vyzvat například UFC ranaře Jorgeho Masvidala a další. Nicméně v boxerském světě se nad jeho výkony a především výběrem soupeřů stále krčí obočí. Právoplatné místo mezi profesionálními boxery, které si slavný youtuber tolik snaží vydobýt, se zkrátka nedostává za poražení bývalých zápasníků či sportovních hvězd v důchodu.

Dříve Paul drtivě vypnul i bývalého hráče NBA Natea Robinsona:TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události