NFL

Fotbalista NFL žaluje aerolinku, žena mu při letu sahala na penis

Fotbalista NFL žaluje aerolinku, žena mu při letu sahala na penis
Zdroj: Profimedia

Nejmenovaný hráč z nejprestižnější ligy amerického fotbalu NFL žaluje americkou aerolinku United Airlines. Posádka letadla totiž dle jeho slov selhala při svém jednání, když nedokázala včas zakročit při sexuálním obtěžování ze strany jedné z žen, která cestovala ve stejné řadě jako sportovec.

Informaci sdělil na svém twitterovém účtu americký novinář Master Tesfatsion. Ten uvádí, že nejmenovaný hráč z NFL a další muž byli během letu desátého února sexuálně obtěžováni jednou z žen na palubě.


Ta měla být údajně pod vlivem omamných látek a své spolucestující obtěžovala nevhodnými nevyžádanými dotyky. Obtěžovaní cestující si prý třikrát stěžovali letovému personálu, ale bezvýsledně.


Poté, co žena začla sahat elitnímu sportovci na penis a strhla mu z obličeje roušku, ji konečně přesadili. Právě dlouhé váhání personálu před zakročením vadilo dvěma mužům, kteří se proto rozhodli aerolinku žalovat.Žaloba byla podána k nejvyššímu kalifornskému soudu v Los Angeles, který se incidentem bude zabývat.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události