Fotbal

Hvězda City během pauzy přibrala, spoluhráč si ji spletl s autobusákem!

Hvězda City během pauzy přibrala, spoluhráč si ji spletl s autobusákem!
Zdroj: Profimedia, koláž TN.cz

Dlouhá a vynucená pauza bez tréninku se na Leroyovi Saném podepsala. Jeho spoluhráč Oleksander Zinčenko si jej dokonce při společném tréninku spletl s řidičem autobusu.

Sané se po ošklivém zranění ocitl v srpnu mimo hru. Problém s vazy je již překonán, a tak se mohl vrátit k týmu a zapojit se do plnohodnotné přípravy.

Po dlouhé přestávce umocněné pandemií se čtyřiadvacetiletý německý útočník objevil na společném tréninku a jeho postava byla o sedm kilo korpulentnější.

To u některých hráčů vzbudilo překvapení. "Viděl jsem ho, když vycházel ze šaten. Nejdřív jsem ho nepoznal, protože vypadal jako náš řidič autobusu,“ řekl jeho spoluhráč Zinčenko v rozhovoru pro Futbol 1.

Související obsah

"Trochu jsem ho škádlil ohledně námluv s Bayernem, ale nic neřekl. Nejdřív ale bude muset shodit," smál se ukrajinský obránce.

Premier League by se mohla vrátit v polovině června. Nedošlo-li by k tomu, má soutěž připravený záložní plán. Kluby si ale nejprve musí odhlasovat, zda souhlasí s tím, aby se napříč ligami postupovalo a sestupovalo.

Související obsah

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Fotbal

Důležité Události