Kanoistika

Olympijský medailista zvažuje účast v MasterChefovi. Uvařil tuhle bombu!

Že by v nové řadě kulinařské show MasterChef Česko účinkoval i český olympijský medailista? Kajakář Josef Dostál ve srandě na svém Instagramu informoval své fanoušky, že by se chtěl stát slavným i v další disciplíně, a to právě ve vaření. Hned také uvařil svůj vlastní „tajný“ ledový čaj.

Sedmadvacetiletý sportovec je velkým bavičem. Teď se rozhodl zažertovat se svou potenciální účastí v show MasterChef Česko, kterou můžete sledovat každou středu od 20:20 na TV Nova.

 

"Protože se teď neví, kdy se bude moct pořádně závodit a sportovat, tak jsem se rozhodl, že budu slavnej ještě v nějaký jiný věci. A to bude vaření. Chci se pak přihlásit do soutěže Masterchef,“ pověděl Dostál ve velké nadsázce, i když s vážným výrazem, svým příznivcům na Instagramu.


 

Poté ukázal, jak vaří svůj vlastní ledový čaj, který pojmenoval "Dostal Ice Tea". "To je dobrota, fááákt dobrý," pochválil na závěr svůj výtvor. 

 


Související obsah

Dostál je momentálně nejlepším českým kajakářem. Ve sbírce má tři olympijské medaile. Nejprve vybojoval bronzovou medaili na Letních olympijských hrách v Londýně 2012 se čtyřkajakem.

O čtyři roky později v Riu byl se čtyřkajakem také třetí. V singlu na kilometru byl pak dokonce stříbrný. Kromě úspěchů na olympiádě, je také čtyřnásobným mistrem světa.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události