Hokej

Velká pecka pro Slavii? Do Edenu by se mohl vrátit bývalý kapitán!

Velká pecka pro Slavii? Do Edenu by se mohl vrátit bývalý kapitán!
Zdroj: Profimedia

Prvoligová Slavia by mohla ve svých řadách přivítat další extra velkou hvězdu! Podle informací deníku Aktuálně.cz má domů do Edenu namířeno odchovanec Jaroslav Bednář.

Třiačtyřicetiletý útočník naposledy oblékal sešívaný dres v sezóně 2014/15. Z pozice kapitána táhl své družstvo v posledním extraligovém ročníku.

Slavia nedosáhla v baráži těsně na záchranu a putovala do první ligy. Bednář se posléze odebral do Hradce Králové a v posledních dvou letech pomáhal druholigovému Vrchlabí, se kterým letos vybojoval postup.
 

Související obsah

 

Při rozhovoru se sportovním manažerem Vrchlabí Jiřím Jakubcem přišla otázka i na bývalého reprezentanta. Odpověď se nesla v duchu, že bude záležet na tom, jak se rozhodne sám hráč.

Zdá se, že už je jasno. Držitel stříbrné medaile z mistrovství světa 2006 v lotyšské Rize by se mohl vrátit na stadion, kde vyrostl. V Edenu již jako kapitán působí další klubová ikona Jan Novák, jenž spolu s Bednářem oslavil zatím poslední sešívaný titul.

Související obsah

Spolu s nimi zvedl pohár nad hlavu i Marek Tomica, který pro novou sezónu také posílil Slavii. Zdá se, že sestava Pražanů pro nacházející rok bude opravdu silná. 

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události