Motosport

Seznamte se! Sexy závodnice si to chce rozdat s muži na dráze

V dalším díle rubriky „Seznamte se“ vám představíme nadějnou závodnici Lindsay Brewerovou. 22letá Američanka už od dětství fušuje do převážně mužského sportu a jednoho dne doufá, že se střetne na jedné dráze s muži i při závodech v amerických formulích IndyCar. Modrooká blondýna má však talent i pro modeling, což dokazuje nespočet jejích fotografií na sociálních sítích, kde se nebojí vystavit své božské tělo.

Fanoušci rychlých kol zbystřete. Tahle blonďatá kráska přichází na scénu! Lindsay Brewerová závodí už od 11 let, kdy u ní naplno propukla vášeň k motorsportu.

Svůj talent k řízení objevila už v tak brzkém věku, díky svému bratrovi, na jehož oslavě si půjčila motokáru a porazila všechny ostatní klučičí soupeře. V roce 2012 pak v motokárách dokonce vyhrála regionální horský šampionát.

Rodačka z Colorada má však mnohem vyšší cíle. Jejím snem je totiž závodit v prestižní sérii amerických formulí IndyCar, kde by chtěla napodobit svoji slavnou krajanku Danicu Patrickovou, která v roce 2008 jako historicky první žena vyhrála jeden ze závodů v této sérii.

„Mým hlavním cílem je stát se závodnicí v IndyCar. A jednou bych chtěla závodit v Indy 500 a doufejme, že jednoho dne třeba vyhraji,“ promluvila usměvavá blondýna o svých nesmělých plánech. Cesta ke slavnému závodu 500 mil Indianapolis je však stále zatím daleká.

Lindsay Brewerová přesedlala z motokár k nadupaným motorům v roce 2015, cesta to však nebyla snadná. Pro neznámou náctiletou Američanku byl hlavní problém najít adekvátního sponzora, pod kterým by mohla závodit.