Fotbal

Seznamte se! Krásná novopečená maminka končit ještě nehodlá

Čtvrtý díl rubriky "Seznamte se" přinese poměrně známou tvář, která se však jen tak neomrzí. Málokterá fotbalistka totiž zpropagovala ženský fotbal tak, jako Alex Morganová. Americká kráska brázdí fotbalové trávníky už několikátým rokem a vždy zaujme nejenom nespornými hráčskými kvalitami, ale také dokonalou vizáží, díky které dostává fanoušky kopané do varu. Nyní přišla také se šťastnou novinkou.

30letá fotbalistka má za sebou veleúspěšnou kariéru ověnčenou několika úspěchy.

Má zlatou olympijskou medaili z Londýna. S fotbalovým týmem USA slavila také dvě vítězství na mistrovství světa, naposledy v loňském roce. Může se také pyšnit vítězstvím v ženské Lize mistrů.

Momentálně americká útočnice hájí dres Orlando Pride, kde kroutí už čtvrtou sezonu a dost pravděpodobně by se tak objevila i v nominaci na tokijskou olympiádu, kde by chtěl favorizovaný americký tým vylepšit dojem z prohraného čtvrtfinále se Švédskem v Riu a získat další medaili.

Související obsah

Kromě koronavirové pandemie však do jejich plánů zasáhla ještě jiná věc. Alex Morganová totiž už na podzim minulého roku oznámila, že je těhotná a nedávno porodila dcerku Charlie Elenu Carrascovou, jež dostala jméno po svém tatínkovi, fotbalistovi Servando Carrascovi.

Ačkoliv je Alex Morganová už několik let vdaná, nebojí se ukázat svoje tělo na obdiv. Několikrát tak pózovala pro prestižní časopis Sports Illustrated.

Související obsah

Na titulních obálkách se objevila i v plavkách, naposledy v loňském roce a nutno uznat, že z jejich křivek roste nejenom fotbalovým fanouškům krevní tlak.

Související obsah

Kdo by ale čekal, že příchod dítěte a mateřské povinnosti budou znamenat pro usměvavou fotbalistku konec kariéry, ten je na omylu. Morganová i v pokročilém těhotenství pilně trénovala, a kopačky tak na hřebík asi jen tak nepověsí.

Před sebou má také vidinu zmíněné tokijské olympiády, která se odložila o rok a fotbalová hvězda by se ráda loučila s další zlatou olympijskou medailí na krku.
 

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události