Fotbal

Slavia se může těšit na zaplněnou tribunu! Dostane netradiční podporu

Fotbalová Slavia má za sebou úspěšnou premiéru po koronavirové pauze, když dokázala porazit Mladou Boleslav. Nyní už se sešívaní připravují na svůj domácí zápas proti Jablonci, fandit jim navíc může plný Eden, i když trochu jiným způsobem.

Slavia Praha se totiž inspirovala německou Bundesligou, konkrétně Borussií Mönchengladbach, která do hlediště instalovala plastové podobizny svých nejvěrnějších fanoušků.

Stejnou možnost teď budou mít i příznivci sešívaných. Ti si můžou za 499 korun koupit figurínu, která zaplní jižní tribunu.
 

“Na Tribuně Františka Pláničky bylo před prvním domácím zápasem s Jabloncem instalováno 1 000 plastových figurín, jejichž šablony nesou tváře hráčů A-týmu. Nenechte sešívané na tribuně, zaujměte jejich místo a přispějte na mládežnickou akademii,” píše Slavia na svém klubovém webu.
  

Fanoušci po zakoupení mohou poslat svou fotografii, která bude následně "fandit" přímo na stadionu. Jak již bylo zmíněno, zakoupením podobizny přispívá fanoušek na dobrou věc, konkrétně 250 korun z celkové částky zamíří na podporu a rozvoj slávistické akademie.

Související obsah


 

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události