Esport

Podvodník! Muž se převlékl za ženu kvůli účasti na počítačovém turnaji

Podvodník! Muž se převlékl za ženu kvůli účasti na počítačovém turnaji
Zdroj: bgr.in

Online svět virtuálních her nahrává vzniku čím dál bizarnějších situací. Před pár dny se konal asijský dívčí turnaj Lenovo Legion of Valkyries o přibližně 27 tisíc korun. Turnaje se pokusil zúčastnit i jeden mladý muž, ale po kontrole přes webkameru byl i přes přesvědčivý kostým odhalen.

Counter-Strike: Global Offensive je jednou z nejoblíbenějších her světa a společnost Lenovo se rozhodla uspořádat velký komunitní turnaj na podporu ženské scény. Turnaje o lákavou částku se mohly zúčastnit pouze ženy a všichni účastníci byli předem upozorněni, že proběhne kontrola přes webkameru.

To ale neodradilo jednoho mladíka, který si nasadil paruku, na nos nasadil brýle a obličej zahalil rouškou. Po výzvě, aby svůj obličej ukázal, byl ale podvodník odhalen a vzápětí se na něj snesla obří lavina posměšků z Redditu a Twitteru.

Související obsah

Oficiálně se k tomuto incidentu pořadatelé nevyjádřili, ale hráče a jeho tým čeká pravděpodobně pouze vyloučení z turnaje. Ke vzniku situaci rozhodně napomohla i aktuální koronavirová pandemie, která znamená daleko více online turnajů, než kdy jindy. 

Hráči se snaží získat výhodu všemožnými různými způsoby. V lepším případě si kupují to nejlepší herní vybavení, v tom horším používají zakázané programy ke zlepšení herního výkonu. I podobné přestrojení je ale očividně cesta ke slušným přivýdělkům a pořadatelé turnajů tak musí mít oči na šťopkách a na podobné jedince si dávat o to větší pozor.  

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události