UFC

Za kecy ho vyhodili z týmu! Colbymu to však nevadí a uráží koho jen může

Za kecy ho vyhodili z týmu! Colbymu to však nevadí a uráží koho jen může
Colby Covington | Zdroj: Profimedia

Adept na titul velterové váhy Colby Covington na sebe vzal roli nenáviděného zápasníka, který své výkony v kleci doprovází stejně výživnými komentáři. Kvůli jeho výrokům ho vyhodili z domovského gymu American Top Team, nicméně ranař si z toho nic nedělá, a naopak ještě přitvrdil.

Majitel American Top Team Dan Lambert ze své stáje vyhodil dvojku velterové váhy (do 77 kg) Colbyho Covingtona (15-2), neboť nestrpěl neustálé urážky vůči týmovým kolegům. Ztráta zázemí by kdejakého zápasníka pořádně rozhodila, ale Colbymu naopak dodal munici na ostatní UFC zápasníky.„Mě nezajímá citový byznys, ale ten o penězích. Jsem teď v Colby Covington byznysu, už nejsem člen jiného týmu. Jsem ve svém vlastním,“ okomentoval změnu pro MMA Fighting.
 

„Ostatní byli až moc citlivý. Doufus (slangový výraz pro hlupáka, mířeno na Dustina Poiriera) a Pouliční Jidáš (Jorge Masvidal) se mnou nechtěli zápasit v kleci kvůli citům. Radši chodili brečet Lambertovi, aby je ochránil. Vědeli, co by je v kleci potkalo,“ pokračoval Covington.
 

Zdroj: Profimedia

Lambert rozhodl, že v jeho týmu je trash-talk povolený pouze v momentu, kdy mají zápasnicí podepsanou smlouvu na vzájemný zápas. Ne, že by nařízení Colbyho a jeho rivala Masvidala nějak zastavilo, ale teprve po opuštění ATT se do toho Covington může opřít z plných plic.
 

„Jak jen to nejlépe říct. Joanna je „dě***, Poirier je čů*** a Masvidal pí**. Jorge se pořád obhajoval, že spolu nemůžeme zápasit, že jsme kolegové. Tak hele, už nejsem tvůj parťák, ale jen tvůj pasák. Tak jaká je tvoje výmluva teď,“ vyjádřil se na konto svých kolegů.
 

Zdroj: Profimedia

Covington nebyl vždy takový, ale i přes dobré výkony v kleci mu hrozil vyhazov z UFC. Organizace mu naznačila, že není divácky atraktivní. A tak z ničeho nic začal urážet všechny kolem a přitáhl obrovskou vlnu pozornosti.

Související obsah


Nicméně bývalý adept na titul se brání, že není jediný. I Poirier nebo Masvidal ho v gymu uráželi, jen si počkali, až u toho nebudou trenéři. Teď už mu nic nebrání, aby své názory projevil naplno a třeba docílil chtěného zápasu.
 
Zdroj: Profimedia

Naposledy stál v kleci v prosinci 2019 při titulovém duelu. I se zlomenou čelistí vedl vyrovnaný boj s Kamaru Usmanem. Nakonec však schytal sérii úderů a rozhodčí i přes jeho protest zápas ukončil. S kým se utká příště zatím není jisté, ale po opuštění týmu by mohl Masvidala k zápasu vyprovokovat.
 

UFC speciál věnovaný Jorgemu Masvidalovi:Zápas s Masvidalem by mu kromě vyřikání si účtů přinesl i pořádný balík. Největší grázl v UFC je na vrcholu kariéry a mohl by usilovat o titul. Jeho cestu k trůnu velterové váhy si můžete připomenout v sobotním speciálu od 22:05 na Nova Sport 2.
 

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu UFC

Důležité Události