UFC

UFC kráska Paige VanZant se pokusila utopit svého manžela!

UFC kráska Paige VanZant se pokusila utopit svého manžela!
Paige VanZant s manželem ve vaně Zdroj: koláž tn.cz / Instagram / Paige VanZant

UFC kráska Paige VanZant s manželem Austinem Vanderfordem na sebe během karantény přitahují značnou pozornost. Po nahých fotkách znovu šokovali veřejnost, když sdíleli náplň jednoho květnového večera, během kterého se Paige pokusila svého druha utopit ve vaně.

Nicméně nešlo o řešení manželské krize nýbrž o experiment, který později Vanderford vysvětlil přes sociální síť Instagram:

 

„Když si myji hlavu potápím se pod vodu abych si smyl šampon. Vždy se mi honí hlavou, jestli by mě Paige, v případě, že se na mě extrémně naštve, dokázala udržet pod vodou a utopit mě.“

Související obsah

Vanderford chtěl zodpovědět svou obavu, a tak družku poprosil, ať se ho s maximálním úsilím snaží udržet ve vodě. Následně informoval o průběhu experimentu: „Ani na vteřinu mě nedokázala udržet, ohromil jsem jí svou silou.“

Paige si na o několik desítek kilo těžšího manžela věřila, nicméně její MMA schopnosti na neporaženého zápasníka BELLATORu nestačily. „Upřímně jsem si myslela, že když bych držela tvou hlavu tak to dokážu. Ale ne, je to divné. Nedokážu tě udržet pod vodou,“ řekla ve videu svému manželovi.
 

Nakonec mu přiznala to, co chtěl slyšet. „Ano baby, jsem ohromena tvojí silou,“ řekla manželovi, který video zakončil vyjádřením lásky. Je jen otázkou s čím šťastný pár příjde příště.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události