Fotbalisté Slavie šli na děkovačku až do lesa! Fandové spásný gól neviděli

Fotbalová Slavia má pár let krásnou tradici. Když skončí zápas, sebere se celý tým, a jde poděkovat fanouškům. V době koronavirových restrikcí to ale přece jen jde trochu hůř a v úterý v Příbrami museli „Sešívaní“ až do lesa!

V lese u Litavky se totiž schovávala početná skupina slávistických fans, kteří se nakonec 10 minut před koncem duelu na hřišti Příbrami dočkali spásného gólu.

Musův gól slávističtí fandové naživo neviděli. Museli být za plotem. Někteří z nich měli fotbal puštěný na mobilech, ale v podstatě o to pravé kouzlo přišli.

„Byli i tak slyšet. Pro ně je to těžké, fandí a vlastně ani neví čemu, protože neví, jak se ten zápas vyvíjí. Nevidí situace, aby mohli tleskat. Prostě řvou na náhodu, za což jim patří obrovský dík,“ komentoval situaci slávistický zadák Vladimír Coufal.

A proto fotbalisté po zápase přispěchali k plotu stadionu U Litavky a vytvořili opravdu unikátní děkovačku. „Jsme rádi, že nás někdo v této době podporuje. Doufám, že se s lidmi uvidíme co nejdříve na stadionu. To je takové moje poselství do nejvyšších míst. Ať už je prosím fotbal i s diváky. Tahle komorní atmosféra nikomu neprospívá,“ dodal.