Fotbal

Souček překvapil! Pobouřil svými odpověďmi fanoušky Slavie?

Souček překvapil! Pobouřil svými odpověďmi fanoušky Slavie?
Zdroj: Profimedia

Fotbalista Tomáš Souček už určitě s napětím vyhlíží restart Premier League, který je naplánován na 17. června. Mezitím však stihl také poklábosit s fanoušky West Hamu United, kde momentálně hostuje. Některé z jeho odpovědí byly navíc hodně překvapivé.

S nápadem přišel sám londýnský klub, který na Twitteru připravil pro své fanoušky možnost si pokecat s českým záložníkem. Pod hashtagem “AskSoucek“ se tak skrývalo několik otázek na jeho osobu.
 

Příznivce West Hamu například zajímalo, kdo byl Součkův nejlepší spoluhráč, na což český fotbalista překvapivě odpověděl, že Portugalec Danny, který ve Slavii strávil jednu sezonu v letech 2017 a 2018.
 


 

Ještě větším překvapením, zejména pak pro fanoušky sešívaných, byla odpověď na otázku, kdo je pro něj nejoblíbenějším hráčem. Tomáš Souček však nevybral žádnou z legend Slavie, nýbrž Sparty. Vyřkl totiž jméno Tomáše Rosického, který navíc značnou část své kariéry strávil v konkurenčním Arsenalu.

Související obsah


 

Usměvavý 25letý fotbalista si tak rozhodně nedělal žádné zábrany a překvapil upřímnými odpověďmi. Mimo to také prohlásil, že jeho fotbalovým vzorem, kterému by se chtěl přiblížit, je fotbalista Yaya Touré, který strávil osm let v dresu Manchesteru City a momentálně hraje za čínský Huanghai.
 

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události