Fotbal

Nadšení u fotbalového reprezentanta! Záložník Zmrhal bude otcem

Nadšení u fotbalového reprezentanta! Záložník Zmrhal bude otcem
Zdroj: Profimedia

Se skvělou zprávou se pochlubil bývalý záložník Slavie Jaromír Zmrhal, který nyní působí v italské Brescii. Fotbalový reprezentant na instagramu prozradil, že se svou ženou Annou čekají příchod potomka.

Dlouholetá opora pražské Slavie má opravdu velký důvod k radosti. Před rokem si Jaromír Zmrhal vzal svou dlouholetou přítelkyni Annu za ženu a nyní šťastný pár prozradil, že se jejich rodina rozšíří.


"Ta nejlepší věc, která se nám mohla stát," napsal stručně a jasně Zmrhal na svůj instagram. Na fotce fotbalista drží svou partnerku za bříško a ona drží v ruce snímky z ultrazvuku.


Budoucí maminka Anička sdílela stejnou fotku s popiskem: "Tolik se na tebe těšíme! Budeme rodiče a ze Zoeynky bude chůvička." Onou budoucí chůvičkou je pes, který bude potomka hlídat.Šestadvacetiletý záložník strávil celou svou profesionální kariéru ve Slavii až do minulého léta. V srpnu ho od úřadujícího mistra získala italská Brescia. S tou se mu ale bohužel nedaří. V jedenácti startech Zmrhal ani jednou neskóroval a Brescia se nachází až na posledním dvacátém místě Serie A.

Související obsah

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Fotbal

Důležité Události

Krátká zpráva

Úspěšný trenér se vrací na ruskou střídačku

Trenér Olegs Znaroks se vrací na ruskou lavičku, se kterou ovládl olympijské hry v roce 2018 a má také jedno zlato z mistrovství světa 2014. Populární a úspěšný trenér povede Sbornou na blížících se olympijských hrách i následujícím MS.