Fotbal

Bývalí slávisté Zmrhal s Králem brzy opustí Česko. Chtějí hrát, i bez diváků

Bývalí slávisté Zmrhal s Králem brzy opustí Česko. Chtějí hrát, i bez diváků
Zdroj:

Coby bývalí slávisté se moc dobře znají. Záložníci Alex Král s Jaromírem Zmrhalem spolu už pár týdnů také trénují. I s jejich agenty, taktéž bývalými slávisty, Karolem Kiselem a Martinem Latkou. Jak Král, tak Zmrhal ale momentálně nejvíc řeší fakt, jak se dostat zpátky do Ruska respektive do Itálie.

Král hájí dres Spartaku Moskva a do hlavního města Ruska měl původně odletět v pondělí. „Odlet se ale posunul na 11. května a dnes na 15. května, protože situace v Moskvě není ideální. Když jsem začátkem dubna odlétal z Moskvy, tak se zavíraly restaurace, mají tam tak o cca tři týdny zpoždění,“ prozradil pro TV Nova.
 

„Do Ruska se létá na výjimku. My se s klukama a trenérem potkáme myslím v Berlíně a odtamtud soukromým letadlem,“ dodal.

Související obsah

Informace o odletu do Itálie, konkrétně do Brescie, získává i Zmrhal. I on brzy Českou republiku opustí. „Zrovna před chvílí mi blikla zpráva, ještě si ji musím z italštiny přeložit, uvidím, jestli se tedy musím vrátit nebo ne.“


Související obsah

Oba dva víceméně počítají, že hrát se bude bez diváků, také by přivítali, aby se jejich soutěže dohrály. „Hrát před tribunami bez diváků jsem zažil ve Slavii, tuším proti Liberci. Rozhodně to není příjemný, ale pokud by to byla jediná možnost, jak dohrát ligu, tak bych byl pro. Měli bychom šanci zabojovat o poháry,“ má jasno Král.

Související obsah

„Hrát bez diváků je úplně jinej fotbal. Diváci k fotbalu patří. Člověk si zápas užije víc, když jsou diváci na tribuně a podporují a ne když je na zápase ticho. Jestli je to na úrovni, že se liga může dohrát, tak proč ne,“ dodal Zmrhal.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Fotbal

Důležité Události

Krátká zpráva

Úspěšný trenér se vrací na ruskou střídačku

Trenér Olegs Znaroks se vrací na ruskou lavičku, se kterou ovládl olympijské hry v roce 2018 a má také jedno zlato z mistrovství světa 2014. Populární a úspěšný trenér povede Sbornou na blížících se olympijských hrách i následujícím MS.