UFC

Odložený duel Vettori vs. Roberson je za dveřmi. Muradov má o vítězi jasno

Odložený duel Vettori vs. Roberson je za dveřmi. Muradov má o vítězi jasno
Muradov předpověděl vítěze Vettori vs. Roberson | Zdroj: koláž tn.cz / Instagram Marvin Vettori

Marvin Vettori se konečně dočká vytouženého duelu. S Karlem Robersonem se měl utkat již 14. května, ale soupeř necelých 24 hodin před zápasem odstoupil. Duel pro televizi Nova okomentoval Machmud Muradov.

V kleci se měli potkat již na UFC Fight Night: Smith vs. Teixeira, avšak Karl Roberson (9-2) nebyl po vyčerpávajícím shazování váhy po zdravotní stránce schopný nastoupit a musel zápas zrušit.Rozhořčený Vettori (14-4-1) krátce po obdržení této novinky narazil na rivala v hotelovém lobby, kde rozpoutal potyčku. Robersona počastoval nadávkami a moc nechybělo a zápas se neoficiálně uskutečnil mimo klec.

Související obsahNakonec se oba střetnou o měsíc později na nadcházejícím UFC Fight Night: Eyeová vs. Calvillová pořádaného v Apex centru v Las Vegas. Vettorimu se tak příprava protáhla na šest měsíců, ale nakonec vytoužený duel dostane.


Hlavní karta UFC Fight Night: Eyeová vs. Calvillová:

Jessica Eyeová vs. Cynthia Calvillová – muší váha (do 57 kg)

Karl Roberson vs. Marvin Vettori – střední váha (do 84 kg)

Merab Dvalishvilli vs. Ray Borg – bantamová váha (do 61,2 kg)

Andre Fili vs. Charles Jourdain – pérová váha (do 66 kg)

Jordan Epinosa vs. Mark De La Rosa – bantamová váha (do 61,2 kg)

Zdroj: Nova Sport

 

I Roberson má za sebou pěkně dlouhý tréninkový kemp. Původně měl startovat na dubnovém UFC 249, které se později přesunulo na květen. V kleci se měl utkat s českým Uzbekem Machem Muradovem (24-6), ale kvůli koronavirové krizi ze zápasu sešlo.
 

Myslím, že vyhraje Vettori. Je to slušný zápasník a jeho postoj nebude Robersonovi sedět. Navíc je hladovější, protože půl roku nezápasil,“ okomentoval Muradov pro TV Nova duel svých rivaů.
Oba aktéři jdou do nadcházejícího duelu s dvěma výhrami v řadě a přidání třetího úspěchu jednoho z nich přiblíží k top patnáctce středních vah. Tím by na sebe mohli přitáhnout pozornost právě Macha Muradova, který v žebříčku vyhlíží příštího soupeře.

Související obsahNa otázku, zda by přijal zápas s vítězem odpověděl tradičně: „Je mi to jedno. Jsem připravený zápasit kdykoliv a proti komukoliv."


Nadcházející UFC Fight Night sledujte v neděli 14. června živě od 3:00 na Nova Sport 2 a VOYO.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu UFC

Důležité Události