Fotbal

Zápas bez diváků? Fanoušek našel skulinu, aby si udělal selfie s Messim

Zápas bez diváků? Fanoušek našel skulinu, aby si udělal selfie s Messim
Zdroj: Profimedia/ twitter / koláž tn.cz

Po dlouhé koronavirové pauze se na ligový trávník vrátila i slavná Barcelona. Ta v rámci 28. kola španělské LaLigy nastoupila do zápasu na Mallorce. Slavný katalánský klub nakonec zvítězil jasně 4:0. Více se však o mluví o nezvaném návštěvníkovi, který vběhl na trávník, aby si udělal selfie s Messim.

Barcelona hrála soutěžní zápas naposledy 7. března. Od té doby musela, stejně jako většina týmů, čekat než se pandemie ve Španělsku natolik uklidní, aby mohla LaLiga opět vypuknout.

Dlouhá pauza však nebyla na katalánském velkoklubu příliš znát. Hosté zvládli utkání s Mallorkou na jedničku a zvítězili jasně 4:0.

Mezi střelce se zapsal i Lionel Messi, jenž vstřelil čtvrtý gól v nastaveném čase druhého poločasu. 32letý Argentinec také překvapil novou vizáží, kterou se vrátil do svých mladistvých let. Na hlavě mu tak opět vlála bujná kštice, naopak vousy zmizely.

Zápas, který se hrál samozřejmě bez divácké kulisy, zničehonic narušil fanoušek. Ten obešel pravidla pro vstup na stadion a vběhl na trávník, aby si udělal selfie s Messim. 

Nakonec se mu však povedlo udělat fotku jen s Jordi Albou, neboť druhou fotografii s Messim musel smazat.
  

„Nejdříve jsem viděl Jordiho Albu, tak jsem ho požádal o fotografii. Měl jsem i fotku s Messim, ale policie mě donutila ji smazat,“ sdělil francouzský fanoušek do médií.

Související obsah

Příznivec, který měl na sobě argentinský dres se svým levonohým miláčkem Lionelem, také přiznal, jak se na stadion Mallorky dostal. Stačilo mu prý vyšplhat přes dva metry dlouhý plot, aby vnikl na trávník.

Zástupci španělské ligy však teď na mladého fanouška chystají žalobu, údajně proto, že nebyl vybavený rouškou a rukavicemi, porušil tak vládní nařízení spojené s koronavirem.
 

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události