UFC

Muradov si vybral příštího soupeře. Ten má bohužel už jiný zápas

Muradov si vybral příštího soupeře. Ten má bohužel už jiný zápas
Machmud Muradov a Zak Cummings | Zdroj: koláž tn.cz / profimedia

Rozjetý Machmud Muradov stále čeká na datum i soupeře pro třetí zápas v UFC. Přes sociální sítě vyzval veterána Zaka Cummingse, který s duelem sice souhlasil, ale prvně musí dokončit rozdělanou práci.

Instagram sdílel příspěvek z dílny Bestmmatchups, který navrhuje možné souboje. Muradovovi (24-6) navrhli duel s UFC veteránem Zakem Cummingsem (23-7) a českému Uzbekovi se potenciální zápas zalíbil.
 


Prvně příspěvek sdílel na Twitteru a následně soupeře sám vyzval v komentářích. Cummings rychle zareagoval.
 

Muradov: „Tak pojďme.“

Cummings: „Už mám něco domluveného na srpen, ale možná soupeře rychle ukončím a my se můžeme domluvit.
 

Muradov: „Hej chlape, do srpna se může situace změnit. Pokud ano, já budu připraven nastoupit.“Bohužel Cummings již má domluvený jiný zápas. Nicméně Muradov je připraven nastoupit jako náhradník, v případě, že by soupeř odstoupil. Ostatně zápasy s krátkým časem na přípravu pro něj nejsou nic nového.


 

Pětatřicetiletý Cummings je v UFC od roku 2013. Vetšinu duelů absolvoval ve velteru (do 77 kg), nicméně v posledních třech se vrátil do střední váhy (do 84 kg), kde zápasí právě Muradov.
 

Mach, po úspěšných dvou zápasech na konci roku 2019, stále čeká na další příležitost. V březnu mu odstoupil soupeř Antonio Carlos Junior kvůli zranění a dubnový zápas s Karlem Robersonem (9-3) na UFC 249 byl zrušen kvůli koronavirové krizi.
 

Související obsah

Po dvou zrušených zápasech se chce v kleci objevit hned, jak jen to současná situace umožní. Nabízí se zápas na Zápasnickém ostrově v Abú Zabí, kde v červenci nastoupí Jiří Procházka (26-3-1) a kde se budou konat galavečery celé léto.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu UFC

Důležité Události