UFC

Měl hloupé řeči, tak z něj udělám příklad, říká Vémola o svém soupeři

Měl hloupé řeči, tak z něj udělám příklad, říká Vémola o svém soupeři
Karlos "Terminátor" Vémola před Zápasem století Zdroj: Profimedia

Karlos Vémola dostane v září možnost potrestat v kleci Václava Mikuláška za sérii urážek. Krátce po oznámení jejich duelu o něm promluvil s televizi Nova. S "Babou Jagou", jak je Mikulášek přezdíván, by normálně nezápasil, ale kvůli jeho silným slovům z něj hodlá udělat ukázkový příklad.

Všechno začalo nevinně. Když Vémola mluvil v podcastu Ondřeje Novotného o potencionálním vyzyvateli Milanu Ďatělinkovi, zmínil Mikuláška a zpochybnil jeho MMA dovednosti. "Baba Jaga" si to nenechal líbit a rivalovi vrátil stejnou měrou.


Následně si Vémola ostravského rodáka vybral za příštího soupeře, ten s výzvou souhlasil a organizace OKTAGON MMA dala duelu zelenou. "Terminátor" hodlá z Mikuláška udělat ukázkový příklad. Šanci doručit, co slíbil, dostane 29. září na galavečeru Oktagon 17.
 

Související obsahProč jste si vybral Mikuláška za svého příštího soupeře?

„Vždy říkám, že dělám hrozně krásný sport. Když mě někdo na***e, tak ho můžu legálně zmlátit, a ještě za to dostat zaplaceno. A přesně to on udělal. On mě na***l hloupými a absolutně nemístnými řečmi, přitom já se ani nebavil o něm. Měl hloupý řeči, tak dostane, co si zaslouží. Udělám z něj příklad.


Lidi říkají, že dělám trash-talk, ale já dělám talk a oni trash. Co řeknu, se pak snažím v kleci dokázat. On ví, že to nedokáže. Jde do zápasu s tím, že se bude snažit přežít první kolo. To je blbá taktika, kterou měli i jiní a málo komu se to povedlo."

 

Takže před vaší výměnou názorů jste Mikuláška nepovažoval za potencionálního soupeře?

"S Mikuláškem bych normálně nezápasil. Dlouhodobě mám jiné vyhlídky. Velké zápasy, zápasy o titul a odvetu s Attilou Véghem. Ale pokud nedokážu porazit Babu Jagu, tak jak si můžu myslet, že porazím Végha. Takhle si to musím v hlavě nastavit, přejet ho ve velkém stylu a pak se budou dělat velké zápasy.

Velkých zápasů jsem udělal hodně, takže si můžu dát jeden, na který se připravím tak trochu jinak a vyzkoušet si nové věci."

Související obsah


 

Znamená to, že v kleci nebude klasická vémolice?

"Bude to klasická vémolice, ale o trochu chytřejší. On je hloupý zápasník, co se týče strategie o zápasu. Takže to provedu chytře a ukončím ho velice rychle. V chytrosti je síla"Jak jste po zápase s Attilou Véghem změnil svou přípravu?

"Když přišel koronavirus potkalo mě štěstí v neštěstí. Měl jsem čas na zahojení zranění. Normálně trénuju přes bolest a po každém zápase se hned připravuju na další. Teď jsem měl čas odpočinout si a zregenerovat."

Související obsahTakže nastoupíte v životní formě?

"V každém zápase se snažím o životní formu, ale je těžko mluvit tři měsíce před zápasem. Ale je to mým cílem, už jen proto, že jsem dlouho nezápasil a doufám, že letos budu zápasit ještě dvakrát případně třikrát. Budu muset být ve formě, abych mohl hned skočit do dalšího."

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události