UFC

Vémola a Mikulášek si porovnávají mužství! Potkají se v kleci?

Vémola a Mikulášek si porovnávají mužství! Potkají se v kleci?
Zdroj: koláž tn.cz / profimedia / Instagram

Během karantény se domácí MMA scéna baví novým trash-talkem. Tentokrát se do sebe pustil Karlos Vémola a Vašek Mikulášek. Dvě hvězdy česko-slovenské organizace OKTGANONMMA si vyměňují názory a fanouškům se postarali o řádnou porci zábavy.

Vše začal Karlos „Terminátor“ Vémola (23-6), který v podcastu MMA letem světem zpochybnil Mikuláškovy (7-6) zápasnické dovednosti. Přitom původně ani nechtěl mluvit o ostravském zápasníkovi, nýbrž o svém potencionálním soupeři Milanovi Ďatelinkovi, který Mikuláška porazil. 

 

„Datel se strašně zlepšil. Avšak zápasil s Babou Jagou, což ani není zápasník. To je frajer, který se někde párkrát popral na diskotéce a hraje si na zápasníka. To je konec. To není MMA zápasník. To je člověk, který má sledovanost, párkrát se porval na diskotéce a myslí si, že umí zápasit. To, co zažil na diskotéce za celý život, já jsem zažil asi za jeden víkend na dveřích v Londýně,“ vyjádřil se na konto zápasníka, jež si přebral jméno po pohádkové bytosti.

Zdroj: Profimedia


Miláček Ostravy je známý tím, že co na srdci, to má i na jazyku. Je to ten typ pouličního grázla a Karlos mu velký strach nenahnal. Netrvalo dlouho a Vémola dostal odpověď.
 

„Můj škuľavý (slovensky "křivooký") Vémolo. Kámo, ty opice. Mám respekt k tomu, co jako že si dokázal za svou kariéru. No s tím, že jak nejsem zápasník, máš pravdu, ale na těch dveřích dělám pořád, teda dokud nepřišla karanténa. Nevím, kdo toho má víc za sebou v tomhle ohledu, ale nebudeme si v tomhle měřit párky. Stejně ho mám větší,“ kasal se Mikulášek.

Zdroj: Profimedia

Později se situace Mikuláškovi rozležela v hlavě a ještě přisadil: „Můj milý Kájo. Co ti mám říct? I když jsem možná prošel jen diskotékovým výcvikem, pořád ta vajca mám větší. Co si o mně myslíš, to je tvůj názor. Já tě respektuji jako člověka a zápasníka. Něco jsi dokázal, ale trepeš ho**na. Sotva jsi se postavil ze země a hned chceš kopat do ostatních. Tak není ti trapně? Kdykoliv a kdekoliv. Tady jsem!“

Související obsah

Nicméně Vémola se drsných slov taktéž nezalekl a v ostré výměně názorů pokračoval. „Tak koukám, že to frajer těžce neunesl. Já jen řekl, co si o něm myslím jako o zápasníkovi, že prostě nic neumí. On se hned rozbrečel na sociálních sítích. Frajer by si zasloužil pár facek, ale Ondřej Novotný má rozum a takové žrádlo pro lvy by mi do klece nikdy nepředhodil,“ odpovídal na Instargamu pobavený Vémola.

Zdroj: Profimedia

Oba jsou si v mnohém podobní. Prošli si prací na dveřích (vyhazovač), už na první pohled působí dost drsně a pro facku nejdou daleko. Jejich internetová roztržka by tak mohla přerůst v první bitvu o pás Největšího grázla, jako se v UFC pobili Jorge Masvidal a Nate Diaz.

Související obsahUvidí se, co se z přestřelky urážek vyvine. Teoreticky by výměna názorů mohla vést až do klece, ale Karlos má jiné plány. Mikulášek sice bojuje ve střední kategorii (do 84 kg), kde Vémola strávil většinu kariéry, nicméně český Terminátor se teď soustředí na kategorii do 93 kg, kde doufá v odvetný zapas s Attilou Véghem.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu UFC

Důležité Události