UFC

Na Vémolu mám přední zadní, to on nezvládá, prozradil Mikulášek

Na Vémolu mám přední zadní, to on nezvládá, prozradil Mikulášek
Václav "Baba Jaga" Mikulášek Zdroj: Instagram / Václav Mikulášek

Výměna názoru přes sociální sítě dovedla Václava Mikuláška k zápasu s Karlosem Vémolou. Ten s ním hodlá udělat rychlý proces, ale Baba Jaga se Terminátora nebojí. Hodlá ho zmlátit základní boxerskou technikou, jak prozradil v rozhovorul s televizí Nova.

Do klece spolu vlezou 29. září na galavečeru Oktagon 17. Nicméně už tři měsíce před zápasem si nemohou přijít na jméno. Duelu předcházel trash-talk, kterým se zaryli tomu druhému pod kůži.

 

Ostrá slova je dovedla k vzájemnému zápasu ve střední váze (do 84 kg), ve kterém je Vémola favorit. Avšak Mikulášek, přezdívaný Baba Jaga, před silným soupeřem neustupuje. Věří ve své vítězství, ke kterému mu pomůže obyčejná boxerská kombinace přední zádní, neboť Vémolovy slabiny jsou právě v postoji.


Rozhovor s Václavem Mikuláškem

Do zápasu půjdete jako outsider, jak zápas vidíte vy?

Co já můžu ztratit? Když prohraju nic se nestane, ale když prohraje on, bude to pro něj konec světa. Pokud bych věřil, že nemůžu vyhrát tak bych ten zápas v životě nebral.


Karlos slibuje vémolici v prvním kole, čím hodláte ohrozit vy jeho?

Určitě mám zbraň, kterou můžu Karlose ohrozit. Přední zadní rovnou na bradu. To Karlos nezvládá.
 

Jak upravíte taktiku pro zápas s Vémolou?

Já víc preferuju přestřelky v postoji, což by u Vémoly nebylo to nejchytřejší. Budeme měnit taktiku, ale nechci říkat, co budeme dělat a na čem pracovat. Koneckonců bude nejlepší, když to lidi uvidí v zápase.

Související obsahO zápase s televizí nova promluvil i Karlos „Terminátor“ Vémola. Ačkoli Mikulášek původně nebyl na seznamu potencionálních soupeřů, urážkami mu nedal jinou možnost než ho v kleci potrestat.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události