UFC

UFC zápasník měl dva negativní testy. Stejně o zápas přišel kvůli koronaviru

Matt Frevola byl připravený nastoupit na blížícím se UFC Fight Night: Blaydes vs. Volkon. Tři dny před uskutečněním však musel odstoupit kvůli nebezpečí spojeným s COVID-19. Sám přitom dvakrát prošel testem s negativním výsledek, avšak jeho týmový kolega už takové štěstí neměl.

„UFC mě odvolalo kvůli pozitivnímu testu mého parťáka. Ačkoli jsem já prošel dvěma testy, stále je mnoho neznámých o inkubační době tohoto viru a organizace nehodlá nic riskovat," stojí ve Frevolově příspěvku na Instagramu, kde změnu s těžkým srdcem oznámil.

 

Pozitivní test měl zápasník Billy Quarantillo (14-2), který Frevolu (8-1-1) na zápas připravoval a doprovodil ho i do Las Vegas, kde se turnaj uskuteční.UFC nehodlá ohrozit zbytek účastníků, a tak duel z Frankem Camachem (22-8) z preventivních důvodů odvolalo. Frevola se po fyzické stránce cítí skvělě a svému parťákovi nic nevyčítá.


Hlavní karta UFC Fight Night Blaydes vs. Volkov:

Curtis Blaydes vs. Alexander Volkov – těžká váha (do 120 kg)

Josh Emmett vs. Shane Burgos – pérová váha (do 66 kg)

Raquel Pennington vs. Marion Reneau – bantamová váha (do 61,2 kg)

Belal Muhammad vs. Lyman Good – velterová váha (do 77 kg)

Jim Miller vs. Roosevelt Roberts – domluvená váha (do 72 kg)

Související obsahOpačný příběh má pětatřicetiletý Lyman Good (21-5-1NC). Ten koronavirus, kvůli kterému musel odstoupit z květnového UFC 249, překonal a čeká ho odložený duel s Belalem Muhammadem (16-3) ve velterové váze.

Zdroj: Profimedia

COVID-19 však není jedinou překážkou, kterou musel v posledních měsících porazit. Před pár týdny odešel jeho otec, který se kvůli špatné životosprávě, obnášející častou konzumaci alkoholu a kouření, dlouho potýkal se zdravotními problémy.
 

„Byla to jízda na horské dráze jak po emoční, tak fyzické stránce. Ale díky tréninku jsem zůstal soustředěný a pokračuji ve své cestě. Blíží se Den otců a tím, že nastoupím do zápasu uctím jeho památku,“ řekl Good během předzápasových rozhovorů.

Zdroj: Nova Sport

UFC Fight Night Blaydes vs. Volkov sledujte v neděli 21. června živě od 2:00 na Nova Sport 2 a VOYO.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu UFC

Důležité Události