Hokej

Miluji tě celým srdcem. Vdova po Colbym Caveovi zvěčnila jeho vzkaz

Miluji tě celým srdcem. Vdova po Colbym Caveovi zvěčnila jeho vzkaz
Zdroj: Instagram @em.cave

Jedenáctý duben se stal tragickým datem pro rodinu a všechny blízké hokejisty Colbyho Cavea. Pětadvacetiletý Kanaďan byl po operaci cysty na mozku uveden do umělého spánku, ale nakonec zemřel. Truchlící vdova Emily si nyní nechala na ruku vytetovat jeho vzkaz z jejich svatebního dne.

Colby Cave byl na hraně NHL a AHL. V nejlepší hokejové lize světa během čtyř sezon posbíral 67 startů, ale většinu zápasů odehrál v nižší farmářské soutěži. Výjimečný však byl svým charakterem, všichni jeho spoluhráči ho měli rádi, a tak jeho smrt otřásla celou NHL.


Velmi těžce jeho smrt nesla především jeho manželka Emily, která mu po smrti posílala vzkazy do nebe. "Přestože je každá buňka v mém těle bez tebe ztracena, slibuji, že na tebe budu stále pyšná," zněla jedna ze zpráv zesnulému manželovi.


Nyní se rozhodla, že chce mít navždy při sobě vzpomínku a vzkaz od něj, a tak si na ruku nechala vytetovat část dopisu, který jí napsal ve svatební den: "Miluji tě celým svým srdcem, Em."

Související obsahSe vzkazem na ruce, který byl vytetován přesným rukopisem samotného hokejisty, se vdova pochlubila na svém Instagramu a příspěvek doplnila i dlouhým komentářem.

Zobrazit pspvek na Instagramu

I love you with all my heart, Colb. This is Colbs handwriting and from the letter he wrote me on our wedding morning. I miss you with all my heart & every cell in my body. Thank you Caitlyn for being an incredible friend during this unbearable time. The countless support, big or small, meals, making appointments to make me feel more human. She knew I wanted this done after briefly mentioning it, arranged the appointment, and then texted me the time. She did it all because I didnt have the energy or strength too. Jon, I cant thank you enough for this special gift. Its beautiful and is something Ill cherish forever. It truly is perfect. I had been asking for signs from Colb since he passed. Ive been lucky to receive a handful of them. There was one that was going to be hard and unique to receive. I had pushed it aside until Jon shared he has a new baby girl, her name is Charlie. Charlie was the name Colb and I were going to name our daughter if we had one. Charlie Grace Cave. I couldnt help but think that was Colbs way of holding my hand from heaven during that appointment and this weekend, knowing I needed to hear that name in that special moment. With Fathers Day coming up this Sunday, its days like that where the secondary grief and losses are very hard and emotional. Colb would have been an incredible Dad. He wanted to be a Dad more than anything. Colb was and continues to be an incredible husband. Agape, Colb. You have all my heart, always. One day closer to seeing you in Heaven

Pspvek sdlen Emily Cave (@em.cave),"Miluji tě celým svým srdcem, Colbe. Tohle je Colbovo písmo z jeho dopisu, který mi napsal v náš svatební den," napsala úvodem.


V příspěvku poděkovala své kamarádce Caitlyn, která jí s realizací tetování pomohla a taktéž zmínila, že Colby opravdu chtěl být otcem.

Související obsah"Máš celé mé srdce, navždy. O den blíže našemu setkání v nebi," uvedla na závěr svého příspěvku truchlíci vdova.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Hokej

Důležité Události