NHL

Srdceryvný vzkaz Caveovy ženy: Budeš ten nejlepší strážný anděl!

Srdceryvný vzkaz Caveovy ženy: Budeš ten nejlepší strážný anděl!
Zdroj: Instagram Emily Cave/koláž TN.cz

Věřila, že se její manžel hokejista Colby Cave z umělého spánku probudí. Jenže se stal pravý opak. Pětadvacetiletý hráč zemřel. A jeho žena Emily se tak rázem stala ještě před prvním výročí svatby vdovou. Na svůj Instagram pak umístila hodně emotivní text na rozloučenou.

Cavea na začátku týdne postihlo krvácení do mozku, v nemocnici v Torontu se podrobil operaci. Chirurgové mu odstranili koloidní cystu, která mu tlačila na mozek. Po zákroku byl Cave uveden do umělého spánku. V pátek zemřel.

Zcela pochopitelně jeho úmrtí nejvíce zasáhlo milující manželku Emily, která na rozloučenou se svým manželem napsala tento vzkaz. „Mému nejlepšímu příteli a lásce mého života, Colbymu. Moje srdce je rozbité. Množství fyzické, duševní a emocionální bolesti, ve které se nacházím, když přemýšlím o tom, že tě už nikdy neuvidím, nedotknu se nebo nebudu držet, je nesnesitelné.

Zobrazit pspvek na Instagramu

To my best friend & love of my life, Colby My heart is shattered. The amount of physical, mental, and emotional pain I am in when I think about never seeing, touching, or holding you again is unbearable. You are and will always be my person, my hero, the greatest thing to happen to me. I never dreamed of being a widow before our first wedding anniversary. Although, every cell in my body is lost without you, I promise to continue to make you proud. You were the best friend, husband, doggy daddy, and oh how I wished to see you as a baby daddy. Ill see you again soon, Colb. Youll be in heaven meeting me with a warm wet kiss. Youll be with me every step of the way. I dont want to stop writing just like I didnt want to stop holding you this morning at the hospital. You are my everything. You always will be. Thank you for now being the best Guardian Angel. Just as you ended your vows, I am going to end with one word, AGAPE.

Pspvek sdlen Emily Cave (@em.cave),


 

Jsi a vždy budeš můj hrdina, ta nejlepší věc, která mě potkala. Nikdy jsem nesnila o tom, že budou vdovou před naším prvním výročím svatby. Přestože je každá buňka v mém těle ztracena bez tebe, slibuji, že na tebe budu stále pyšná.

Související obsah


 

Byl jsi nejlepší přítel, manžel, psí táta, a oh, jak sis přál, abych tě viděla jako chlapečka. Uvidíme se brzy, Colbe. Budeš v nebi, kde mi pak dáš teplý mokrý polibek. Budeš se mnou na každém kroku. Nechci přestat psát, stejně jako jsem se nechtěla dnes (v sobotu) ráno zastavit v nemocnici. Jsi moje všechno. Vždy budeš. Děkuju. Nyní budeš nejlepší Anděl strážný. Stejně jako jsi končil své sliby, skončím jedním slovem, (s ústy) dokořán.“

Související obsah


 

Teprve 25letý hokejista odehrál za Edmonton Oilers v letošní sezoně 11 zápasů a dal jeden gól. Převážně pak působil na farmě v týmu Bakersfield Condors. Celkově v NHL odehrál 67 zápasů a nasbíral devět bodů za čtyři góly a pět asistencí. Kromě Edmontonu hrál také za Boston Bruins a za jeho farmu v Providence.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu NHL

Důležité Události